Skocz do zawartości
Aduhi

Słuchawki do 50 zł (ewentualnie max 100 zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Moglibyście mi zaproponować jakieś słuchawki do telefonu LG X Power? Cena w jakiej chciałbym je nabyć to 50 zł. Jeśli będzie coś wartego dopłacenia, to jestem skłonny przesunąć tę kwotę do granicy 100 zł. 

Zależy mi na tym, żeby te słuchawki dało radę kupić w sklepie Rtv Euro Agd. 

Piosenki jakie słucham ostatnio to utwory kolejno Peji, Słonia, Chady itp. dlatego też największy nacisk położyłbym na jakość basów. Jakieś spokojniejsze rytmy też powinny być znośne, bo ogólnie wszystkiego słucham, jednak od wakacji ogromnie dużo rapu. 

Muzyki słucham w domu, w ciszy zazwyczaj, ze słuchawkami podłączonymi do telefonu, więc kabel nie musi być długi :) 

Ps: Dlatego taki rozstrzał cenowy mam też, bo ostatnie słuchawki skończyły swój żywot po tym, jak spadł mi telefon wtyczką na udo i kabel się złamał. Teraz nie działa prawy nausznik. Słuchawki kosztowały 15 zł, więc żadna strata, ale takie droższe jednak już by zabolały. Chociaż wiadomo, że lepiej uważać.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zapomniałem dodać, że chciałbym kupić słuchawki nauszne. A te co miałem, to za 15 zł od Tracera. Ale nie bierzmy tego pod uwagę. Będę ostrożny i tyle. 

 

Reszta tak jak wyżej.

Edytowane przez Aduhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te HD201. Ogólnie dźwięk dobrej jakości, ale w porównaniu ze słuchawkami brata (AKG 518DJ), to bas wypada słabo. Różnica w cenie między nimi pewnie ze 120 zł wynosi, więc w sumie nie dziwne. 

A na przyszłość, Panowie, od jakiego pułapu cenowego zaczynają się słuchawki z basem na poziomie tych AKG? Z tych będę korzystał, ale zastanawiam się ile trzeba było dołożyć, żeby cieszyć się lepszymi basami.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet taniej by sie cos znalazlo przykladowo Koss Porta Pro, ISK HP-180, HD681 lub jesli gdzies znajdziesz uzywke/lezak JVC HA-S400 bo juz nie sa produkowane, ale napisales ze chcesz kupic w Euro RTV AGD co znacznie ogranicza wybór.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mobilnego źródła z jakimś normalnym basem do wykręcenia w EQ, najlepiej. Equalizer Pro, to najtaniej zmodowane Philips SHL 3000, 24 ohm, głośne. Do 5 dych znajdziesz spokojnie.

http://forum.mp3store.pl/topic/147518-philips-shl3000-sub-bass-mod-recenzja-przed-i-po/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...