Skocz do zawartości
Thomsky

Win Rar długo wypakowuje pliki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzęt następujący : Intel Core 2 Quad Q9300 @2.5 Ghz i 8 GB . Mam problem tego typu że niektóre archiwa takie ok 50 -60 Gb program rozpakowuje  2-3 dni  ( taka informacja się pojawia ) nigdy nie doczekałem się rozpakowania . Dziwi mnie fakt że np 30 GB rozpakowuje w 30 min .Może mi ktoś doradzić odnośnie rozpakowywania dużych plików rar .Sprawdzałem win rara mam opcję x 86 bitową więc powinno sprawnie chodzić ale nie zawsze tak jest . Może jednak istnieje inny program który polecacie lepszy szybszy od win rara albo to kwestia ustawień w samym programie.

Na internecie niestety nie mogę doszukać się jakiś konkretniejszych informacji dlatego proszę was o jakąś radę

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam wersje win rara  64 bit 5.50 pl .zużycie ramu to jakieś może 20-30 % procesora większe .Co ciekawe podczas rozpakowywania chodzą w miarę płynnie inne aplikacje ale nawet jeśli wszystko jest powyłączane to bez różnicy . Przychodzi mi jeszcze na myśl spróbować wyłączyć całkowicie antywirusa .hd tune przetestuję jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem się wcześniej o to spytać - jakie to archiwum dokładnie i co zawiera ?

Dużo małych plików ( np. zdjęcia ) czy znacznie mniej ale plików o dużej wielkości ( np. filmy czy seriale ) , do tego jaka kompresja - tylko store czy normalna lub najlepsza ?

Bo kilka plików po 5-10 GB skompresowane w trybie store to co innego niż np. 5000 plików znacznie mniejszych w archiwum o największym poziomie kompresji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...