Skocz do zawartości
mg1

Laptop (2500 zł +/- 10%) dla kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Moja dziewczyna szuka sobie laptopa, a ja już od dawna nie śledzę trendów na rynku, więc pytam Was o radę. Wiem, że podobnych tematów było już kilka, ale ta prośba będzie trochę indywidualna. Budżet zakłada ok. 2,5 k, a dla niej laptop ma być lekki i ładny....
Nie lubię nieprzemyślanych zakupów, dlatego sam staram się zrobić jakiś research. Wymagania "bardziej techniczne", to:
- matryca 15'6'', preferowane FHD, matowy - jeśli będzie mniejszy to też rozważymy
- raczej dedykowana grafika, żeby sobie w jakieś Simsy pograła (chyba, że integry spokojnie na to pozwalają już?)
- ilość ramu i procek jak wyżej, choć laptop będzie używany jak biurowy/multimedialny, czyli: netek, jakieś dokumenty, filmy.
- jeśli się uda to z systemem (ale niekoniecznie)
- slot na karty SD, USB 3.0, HDMI, w miarę solidna bateria
- CD-ROM raczej zbędny
- solidne wykonanie, bo będzie niejako służył za sprzęt mobilny

Wiem, że budżet trochę ograniczony, więc powyższe punkty podlegają dyskusji/zmianom, ale dobrze by było, gdyby jak najwięcej z nich zostało spełnionych. Jeśli nie macie gotowych propozycji, to porady na co stawiać i na co zwracać uwagę przy zakupie takiego sprzętu również docenię. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...