Skocz do zawartości
mg1

Laptop (2500 zł +/- 10%) dla kobiety

Polecane posty

Cześć wszystkim,

Moja dziewczyna szuka sobie laptopa, a ja już od dawna nie śledzę trendów na rynku, więc pytam Was o radę. Wiem, że podobnych tematów było już kilka, ale ta prośba będzie trochę indywidualna. Budżet zakłada ok. 2,5 k, a dla niej laptop ma być lekki i ładny....
Nie lubię nieprzemyślanych zakupów, dlatego sam staram się zrobić jakiś research. Wymagania "bardziej techniczne", to:
- matryca 15'6'', preferowane FHD, matowy - jeśli będzie mniejszy to też rozważymy
- raczej dedykowana grafika, żeby sobie w jakieś Simsy pograła (chyba, że integry spokojnie na to pozwalają już?)
- ilość ramu i procek jak wyżej, choć laptop będzie używany jak biurowy/multimedialny, czyli: netek, jakieś dokumenty, filmy.
- jeśli się uda to z systemem (ale niekoniecznie)
- slot na karty SD, USB 3.0, HDMI, w miarę solidna bateria
- CD-ROM raczej zbędny
- solidne wykonanie, bo będzie niejako służył za sprzęt mobilny

Wiem, że budżet trochę ograniczony, więc powyższe punkty podlegają dyskusji/zmianom, ale dobrze by było, gdyby jak najwięcej z nich zostało spełnionych. Jeśli nie macie gotowych propozycji, to porady na co stawiać i na co zwracać uwagę przy zakupie takiego sprzętu również docenię. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

W tej chwili opłacają się tylko te Acery z matrycami IPS (słabe ale że w ogóle to i tak wielki plus) i slotem na dyski SSD. A do lutego gwarancja rozszerzona do trzech lat. Ma też slot M.2 na dysk SSD.

Acer Aspire 5 i3-7130U/8G/500/Win10 GT940MX FHD IPS
Acer Aspire 5 i5-7200U/4GB/1000/Win10 GT940MX FHD
Acer Aspire 5 i5-7200U/8GB/1000/Win10 GT940MX FHD
Acer Aspire 5 i5-8250U/4GB/1000/Win10 GT940MX FHD
Acer Aspire 5 i5-8250U/8GB/1000/Win10 GT940MX FHD

• Upvote 1
  • Downvote 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.