Skocz do zawartości
Gość bluebear

[1500zł] Upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bluebear

Chciałbym ulepszyć mój dotychczasowy komputer tak abym mógł grać w nowsze tytuły oraz, żeby wygodniej mi się pracowało. Zastanawiam się czy mogę w jakiś sposób ulepszyć obecny zestaw. Czy jednak lepiej by było kupić całkowicie nowy sprzęt?  Z góry dziękuje za pomoc :)

Procesor : Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz

K.Graficzna : Karta graficzna Asus GF GTX 550Ti 1024MB

RAM :Corsair Vengeance DDR3 4GB

Płyta główna : ASUS P8Z68-V

Zasilacz : Chieftec GPA-500S8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym sprzęcie co masz i budżecie to bym zmienił kartę i dołożył ramu , jak starczy kasy to też dołożył SSD jak nie masz - nawet dysk 128GB sporo podniesie komfort użytkowania kompa .

W tym budżecie to najlepiej GTX1060 3GB ew. dokładka do wersji 6GB , ceny GTX1060 3GB zaczynają się od ~1 100 zł .

Masz płytę na Z68 to można też trochę podkręcić procka .

Inna opcja to wymiana procka , płyty i ramu - w tym budżecie to I3 8100 + płyta na Z370 ( albo poczekać aż pojawią sie tańsze płyty na B360 )  + 8GB ramu 2666+ mhz .

Choć więcej zyskasz wymieniając kartę a nie całą platformę , I5 2400 to nadal dobry procek .

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...