Skocz do zawartości
Jadzia

Monitor x2 24/27 fhd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupić dwa monitory 24 albo 27 cali głównie gram w gry ale moje wymagania nie są wygórowane najważniejsze to rozdzielczość FHD i w miarę ładnie wyglądające żeby ładnie koło siebie wyglądały czyli jak najmniejsza ramka to plus reszta specyfikacji to dodatki wg mnie więc jak będzie to dobrze jak nie to nie

 

Zastanawiam się między 24/27 cali jakie są wasze opinię i propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moja nieaktywność ale bylem na wyjeździe. Na pewno musza być  to dwa monitory głownie gram w gry a na 2gim monitorze lobię mieć puszczony YT czy jakiś stream albo cokolwiek na co zerkam podczas grania jeśli chodzi o granie rozdzielczość FHD do tej pory mi absolutnie wystarcza nie jestem jakim fanatykiem dążenia do 4k. Jak możecie zaproponować coś o przekątnej 24 oraz 27 w FHD początkowa myślałem o dwóch 24" za około 600zł czyli budżetowe ale po namyśle uważam ze może nie byc to trafiony zakup dlatego tez pytam was tutaj o rade i o cos sprawdzonego. Tak jak mowie do tej pory uzywam (23" LG Flatron M237WDP-PC) i zastanawiam sie nad troche wiekszym i opini waszej czy cos co jest samym monitorem bedzie lepsze od tego w tej samej cenie naprzyklad

 

jakim wyborem wg was bylo by 2x Monitor AOC E2770SH

i pytanie czy 27 FHD to nie za duzy na FHD duzo ludzi mowi ze po przesiadcze z 24 to pixele same widac 

 

Edytowane przez Jadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 24.01.2018 o 09:36, Jadzia napisał:

Przepraszam za moja nieaktywność ale bylem na wyjeździe. Na pewno musza być  to dwa monitory głownie gram w gry a na 2gim monitorze lobię mieć puszczony YT czy jakiś stream albo cokolwiek na co zerkam podczas grania jeśli chodzi o granie rozdzielczość FHD do tej pory mi absolutnie wystarcza nie jestem jakim fanatykiem dążenia do 4k. Jak możecie zaproponować coś o przekątnej 24 oraz 27 w FHD początkowa myślałem o dwóch 24" za około 600zł czyli budżetowe ale po namyśle uważam ze może nie byc to trafiony zakup dlatego tez pytam was tutaj o rade i o cos sprawdzonego. Tak jak mowie do tej pory uzywam (23" LG Flatron M237WDP-PC) i zastanawiam sie nad troche wiekszym i opini waszej czy cos co jest samym monitorem bedzie lepsze od tego w tej samej cenie naprzyklad

 

jakim wyborem wg was bylo by 2x Monitor AOC E2770SH

i pytanie czy 27 FHD to nie za duzy na FHD duzo ludzi mowi ze po przesiadcze z 24 to pixele same widac 

 

fhd i 27" to słaby pomysł

to mają być dwa takie same monitory czy różne dobrane pod konkretne zastosowania?

jak takie same to 2x aoc i2490 (pod neta obrócisz jeden w pivocie) jedne z najbardziej uniwersalnych obecnie 24" na ipsie

jak rożne to wziąłbym jednego neca ea245wmi (16:10 jeśli to nie problem ale na  24" to te 120 pikseli w pionie robi różnicę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...