Skocz do zawartości
Gemtin1

Podstawowy tani hosting www.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

poszukuję hostingu www na prostą stronę internetową (4 podstrony, brak logowania i z 10 zdjęć). Ruch będzie mały, może kilkanaście wejść dziennie, ma to być raczej wizytówka niż storna.

Cena wiadomo im taniej tym lepiej, kiedyś polecany był linuxpl.com ale aktualne opinie w sieci nie zachęcają.

Jakieś propozycje?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię strony tak więc z doświadczenia:

sohost.pl - 20zł/rok, po promocji -25% taniej (wychodzi z 15zł, znam kod) zero limitu transferu, direct admin, darmowy SSL

hitme.pl 50zł/rok, jak wyżej plus SSH i filtr antyspamowy

hekko.pl - zdarzają się promo -90% wtedy płacisz 8zł/rok, ale po roku już z 60zł

wszystkie wyżej mają dosyć sprawną obsługę i nie miałem większych problemów

na prostej wizytówce jak zużyjesz z giga transferu miesięcznie to będzie dużo (chyba, że strona jest kiepska i dużo waży)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na potrzeby jednej strony mam hosting w blink.pl za 123 zł rocznie (15 GB, 5 baz MySQL), ale widzę, że nie mają go już w swojej ofercie. Przez te kilka lat nie miałem żadnych problemów z działaniem serwera i tylko dlatego nie myślałem o jakichś przenosinach.

Edytowane przez stivo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie. Pozwolę podpiąć się pod temat. Niedawno przeniosłem swoje dwie domeny w nazwa.pl na konto firmowe i ku mojemu zdumieniu na przedłużenie serwera oraz kreator internetowy otrzymałem proformę na 1100zł! Oczywiście chcę od nich uciec i zastanawiam się gdzie? Szukam hostingu z KREATOREM STRONY w jakiejś ludzkiej cenie. Strona firmowa, ruch będzie mały. Bez sklepu internetowego. Jedno konto pocztowe wystarczy. Chcę jak najtaniej ale z kreatorem stron bez reklam. Aha w tej chwili mam do przedłużenia jedną domenę za 100zł netto. Zrobić to na nazwa czy już u nowego operatora? Trochę poczytałem i może OVH? Proszę o pomoc ponieważ muszę szybko się wynosić.

Prawdopodobnie wybiorę linuxpl.com w podstawowym pakiecie 60zł/rok

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...