Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Donny

Czy ktoś może skakał ze spadochronem?

Polecane posty

Zastanawialem sie ostatnio jak to byłoby jakby skoczyć ze spadochronem? Chodzi o to, że w moich okolicach otworzyła się szkoła spadochronowa. Widzaiłem,ze mają tam skoki w tandemie oraz kursy. I pytanie.Czy lepiej jest skoczyc w tandemie. Czy moze zapisać sie na dłuższy kurs tak aby skakać samodzielnie?

I czy nie czuliście stresu jak już byliście w powietrzu i mieliście skoczyc? 

https://www.wzielonej.pl/informacje/zielona-gora/skoki-spadochronowe-zielonej-gorze-spojrz-miasto-nowej-perspektywy/

Edytowano przez Donny
  • Downvote 1

Skakałem w zeszłym roku w tandemie. Fajne przeżycie i wspomnienia na lata. Stres pojawił się dopiero jak kumpel, z którym byłem wyskoczył i zostałem tylko ja :D

Mnie nie ciągnie do takich sportów, wolę raczej te spokojniejsze ale też można powiedzieć że niszowe bo bardzo lubię grę w polo,  na razie tylko oglądałam zawody ale chciałabym się też nauczyć grać na dobrym poziomie, na pewno nie będę grała tak dobrze jak Marek Dochnal bo do tego potrzeba dobrego, specjalnego konia ale uważam że sport jest na tyle fajny że warto uprawiać go amatorsko

Spróbowała bym skoku ze spadochronu, mój szwagier skakał i mówił że super przeżycie. Może jak zarobię trochę więcej kasy to może spróbuje.

Edytowano przez nerd202
  • Downvote 1

Ja skakałem, ale bez spadochronu. Wysokość nie była specjalnie duża, bo z dywanu na podłogę, ale przeżycie niezapomniane. Polecam - każdy musi spróbować przynajmniej raz w życiu. Będzie o czym wnukom opowiadać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.