Skocz do zawartości
tydraniu

Laptop do grania 3k

Rekomendowane odpowiedzi

1) Laptop dla faceta 30lat, super jeśli gdzieś byłyby raty 0% albo z bardzo niskimi odsetkami
2) bez windowsa, z tego co czytałem to można aktywować 10 kluczem z 7 który to posiadam. jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie proszę z błędu
3) matryca 17,3”, waga totalnie nieistotna
4) SSD 240 GB, myślę że to powinno mi wystarczeć; chyba że jest możliwość posiadania SSD i HDD razem, nie wiem, dawno nie śledziłem rynku laptopów. mógłbym wtedy wywalić swój zewnętrzny 3,5"
5 a) Kwota 3000 z delikatnymi (do 10%) wahaniami, bez jakichkolwiek dodatków (chyba że będą w gratisie), nie chcę powystawowych, widziałem co ludzie potrafią z nimi robić 
5 b) będzie to podstawowy komp, moja stacjonarka już umiera, prawdopodobnie będzie działał 4-8h codziennie
5 c) zakup jak najszybciej
6) Długość pracy na baterii nieistotna, jakoś wykonania średnio istotna, najważniejsza wydajność
7) rozdzielczość 1920; typ i powłoka matrycy - nie mam pojęcia szczerze powiedziawszy, preferuję wygodniejszą w codziennym użytkowaniu w zamkniętym pomieszczeniu. nie będę korzystał z dodatkowego monitora
8) używany wyłącznie w domu, będzie sobie leżał spokojnie na biurku, sporadycznie na łóżku
9) Gry - określ jakie według podanych wymagań (pomiń jeśli w nic nie grasz) - podaj inne tytuły przykładowe albo określ ich wymagania. Podaj detale na jakich chcesz grać
■ duże wymagania: Crysis 3, GTA IV (średnie), Battlefield 4, chciałbym żeby poszedł wieśmin 3 na średnich detalach
 

 

11) Wymagania specjalne - jak najbardziej wydajny, żadnych innych wymagań nie mam. nooo, wolę nvidię od radeonów i intela od amd aczkolwiek pewnie są to głupie uprzedzenia
12) Osobiste preferencje: do tej pory działałem na Asusie K70IO, bardzo go sobie chwaliłem, potem przesiadłem się na PC, ale myślę wrócić od nowa do lapka. może to być ciężka krowa, jest mi potrzebna mobilość ale w bardzo niskim zakresie - typu przeniesienie sprzętu z jednego do drugiego pokoju albo do znajomego, nic więcej.
13) Aktualnie rozpatrywane modele - brak.

Edytowane przez tydraniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, a gdyby zejść trochę z wymaganiami? są cokolwiek warte takie karty graficzne: GTX950 i GTX960M?

 

http://allegro.pl/laptop-lenovo-y700-17-i5-4x3-2-ips-8gb-1tb-gtx960m-i6916774054.html

 

lub

 

http://allegro.pl/wart-3749zl-lenovo-700-17-3-i7-6700-8gb-1tb-gtx950-i7166117285.html

 

znalazłem jednego z GTX1050

 

http://allegro.pl/hp-17-i5-7300hq-8gb-128ssd-1tb-gtx1050-4gb-ips-w10-i7153141828.html

 

budżetowo już trochę za dużo, ale jeszcze do przełknięcia

Edytowane przez tydraniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX950M i 960M to sporo słabsze karty niż GTX1050M , obie oparte o ten sam rdzeń - różnią sie taktowaniem GPU i rodzajem pamięci - GTX950M z reguły ma pamięć GDDR3 a w GTX960M jest GDDR5 , choć czasami też w GTX950M można trafić na GDDR5

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest sens dopłacać 3 stówy i mieć tego omena 17" z 2x większą ilością pamięci?

 

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-omen-17-an010nw-17-3-intel-core-i5-7300hq-16gb-ram-1tb-dysk-gtx1050-grafika-win10.bhtml

 

btw chyba zamówiłem ostatniego :P bo pisze że już niedostępny

Edytowane przez tydraniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4399, nie było żadnej informacji o outlecie. zamówiłem do sklepu, płatność w sklepie, jeśli się nie zdecyduję to odsyłają

 

jeśli to outlet, to mają obowiązek poinformować mnie w sklepie?

no i jeśli outlet, to czy voucher nie przysługuje?

Edytowane przez tydraniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...