Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć

Zastanawiam się nad Lenovo T420 z Nvidią NVS 4200m i X240 z Intelem HD 4400. Która grafika jest wydajniejsza? Czy dobrze odczytuję benchmarki, które mówią, że integra dwie generacje późniejsza jest lepsza niż dedykowana karta Nvidii? Jakoś nie mieści mi się to w głowie :) Teraz posiadam sprzęt z HD3000 - jak duża różnica będzie między tymi grafikami?

Pozdrawiam

Bierz HD4400, bo nowsze. NVS4200M, to mniej więcej poziom HD3000. 4400 potrafi być 2x wydajniejsze w benchmarkach. W grach np różnica będzie niewielka albo żadna. :)

• Upvote 1

Intel będzie szybszy, i najlepiej mieć Ram w dual channel bo da to spory wzrost wydajności na integrze.

• Upvote 2

No akurat Lenovo X240 ma jeden slot na ram, więc nici z Dual Chanel. Jest według Was jakikolwiek sens zamiany z HD3000 dual chanel na tą HD4400? Chodzi tylko o okazjonalne granie w coś lekkiego

Mam X240 to napisz w co chcesz zagrać i sprawdzę jak sobie radzi.

Edytowano przez Crescendo1
  • Upvote 1

A czego budżetowego szukam? Mam konsolę do grania i nie widzi mi się dla jednego tytułu kupować mocnego kompa.

• Downvote 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.