Skocz do zawartości
Maniakalny

30 litrowa obudowa 8x gpu do koparki

Rekomendowane odpowiedzi

30litrowa buda -wymiary ~ 30x25x40cm - dla porowniania fractal define mini C (matx) ma 40l

specs:
i5 7500 (wiem ze celeron ma byc, ale taki set kupilem, nie chcialo mi sie wyciagac, potem moze zmienie)
8gb ram
msi b250m pro-vd + 2x pci-e expander 4x riserUSB 
660W seasonic platinum 
kustom kabel 2x (EPS 8pin @ 4x riser) - zlutowane (przez jeden leci jakiess 220W i wiązka jest lekko ciepła ale to pewnie od kart bije ciepło, bo pradowo lekko daje rade - wg spec (jedna para czyli +12V i GND powinno lekko 75W leciec) tu mam okolo 57W 
3x 120mm corsair 0,25A fan (@ 5V) ciche (wiadomo mozna by dac lepsze ale spałem przy tym dzisiaj (50cm od glowy i praktycznie nie slychac - z 1m to juz dead silent)
(7x 1050ti kalmx + 1x zotac 1050ti - mam 8 kalmxow ale chyba mam uszkodzony riser bo wpiecie kalmx lub stormx karty powoduje piszczenie risera i koparka nie bootuje - wpinam zotaca i dziala) wiec narazie tak zostawiam

pobor ze sciany 470W @ mining ETH

wiem co powiecie - PIEKARNIK - CIEPŁO UNOSI SIE DO GÓRY, MAŁE PRZESTRZENIE MIEDZY KARTAMI - moze i tak ale dziala i jest cicho - mimo ze nie bralem pod uwage tego 

50/50/55/55/65/55/50/50*C  (te 65 to karta gdzies w srodku w martwym polu wentyli - chyba) 

- TO DO LIST:
- panele
- epxandery na riserach albo przelutowanie usb zeby nie wystawaly
- moze krotsze kable do riserow

- PS (next 30l buda in progress - tym razem na 12 gpu)

10lsjv.jpg 21ws6t.jpg 30zsmg.jpg 4cas1i.jpg 5x9sqa.jpg 6sls68.jpg 7g7s6g.jpgtn_lcdjbscx.jpgtn_kab17wsnd.jpg

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta