Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shunner

Streaming wifi

Polecane posty

Witam chcę się dowiedzieć czy wydajność internetu wifi ma się dobrze w porównaniu do złącza ethernet mowa o komputerze PC. Jako ze nie posiadam mieszkania a chcę wynajmować pokoik gdzie nie ma możliwości podłączenia kablem chciałbym się dowiedzieć czy internet wifi da rade i jaka karta sieciowa, inny podzespół jest potrzebny do osiągnięcia maksymalnej wydajności, pozdrawiam.

Edytowano przez Shunner

Witaj. Od roku zrobiłem przesiadkę na wifi, miałem różne karty wifi m.in. tl722, tl725, Archer t1u, t2uh i teraz t4uh. Wraz z ceną idzie jakość. USB TP-LINK Archer T4UH 1200Mbs trzyma ping, nie zrywa, użycie sieci prawie 90% przy prędkość 433Mbit/s na sieci 5ghz. Dla porównania, T1u tania ale przegrzewa się i rozłączała.

po wifi w ac spokojnie ogarniesz setki megabitów. 

Transfer Wifi, zależy bardzo mocno od przeszkód (ilości i rodzaju), położenia routera wifi względem karty wifi (nie stawiaj routera na szafach, nie zasłaniaj). Rozważ powerline.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.