Skocz do zawartości
KrEwNiAk

Monitor - filmy/internet/gry [700zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Poszukuje monitora głównie do nauki/filmów/internetu i czasem gier typu LoL, RPG, strategie (raczej nie przepadam za grami FPS typu CS).

Z cech które monitor musi posiadać to standard VESA (ponieważ chcę dokupić do niego uchwyt). Chciałbym też, żeby monitor nie obciążał jakoś bardzo wzorku, wiec może matryca IPS (jeśli się mylę co do matrycy  to proszę mnie poprawić)?

Dodatkowo myślałem nad monitorem +/- 24-calowym i złączem HDMI.

Chciałbym też zapytać co jest ważne przy wyborze monitora dla mnie, tzn. czy powinienem zwracać uwagę na czas reakcji, częstotliwość odświeżania czy też na rodzaj matrycy, kontrasty i powłokę monitora? 

Budżet jakim dysponuje to 700zł (ewentualnie mogę nagiąć budżet do max 800zł).

Specyfikacja komputera: procesor i5-2500k i karta graficzna Radeon 6950

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Edytowane przez KrEwNiAk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FxJ napisał:

Dell P2417H lub trochę droższa seria U.

Źle mnie zrozumiałeś, szukam monitora do którego można dokupić uchwyt z standardem rozstawu otworów typu VESA, a nie monitora posiadającego nóżkę/podstawkę, którą można manipulować wysokość monitora, piwot etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...