Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem z nowym pecetem. Przy normalnym użytkowaniu lub w grach użycie SSD wchodzi na 100% na kilka-kilkadziesiąt sekund, tym czasie mogę jedynie ruszać myszką, cały system się zawiesza. Po chwili użycie spada i wszystko działa normalnie. Próbowałem już wyłączanie Windows Search, Superfetch, Windows Defender, antywirusa itp, ogólnie wszystkiego co udało mi się znaleźć na różnych forach, nic nie podziałało. Sprawdzenie dysku w HD Tune pod kątem błędów wykazało ich zero. Dyski przekładałem ze starego zestawu, reszta części nowa. W starym pc wszystko działało w porządku, nie było żadnych problemów z dyskami. 



Specyfikacja:

Płyta: MSI B350 TOMAHAWK

CPU: Ryzen 7 1700

GPU: MSI GTX 1080 Armor OC

Ram: Crucial Ballistix Sport LT CL16, 8GB 2400MHz

Dyski: HDD Seagate Barracuda 1TB, SSD ADATA SP550 120GB

Zasilacz: Thermaltake 730W Smart SE Modular BOX

Windows 10 Pro x64 ze wszystkimi aktualizacjami



W zestawie jak powyżej tylko z i7 8700 i MSI x370 SLI PLUS dyski działały normalnie.



Czy ktoś spotkał się z takim problemem i ma pomysł jak go rozwiązać?

Screeny:

Bez tytułu.jpg

smart.jpg

uzycie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...