Skocz do zawartości
chmielx12

Router LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

CO?: Router LTE, który pozwoli na jednoczesne korzystanie z internetu na 2-3 komputerach i podzieli szybkość po równo lub ograniczy szybkość Wi-Fi
Przeznaczenie: Router ma obsługiwać 1xPC kablem Ethernet, 1x Laptop(wi-fi), drukarka Brother DCP-j925w(wi-fi) i kilka telefonów(wi-fi).

Budżet: około 500zł

Opis: Szukałem Routera LTE w różnych rankingach, jedyny który pasuje to TP-Link Mr200. Niestety ten Router ma tylko Fast Ethernet, podobno zasięgi wi-fi są kiepskie, no i 400zł. Tutaj nachodzi mnie myśl. Czy nie lepiej kupić dobry router + modem lte? 
Teraz mam d-link dwr-921. Ciągłe restarty urządzenia, wyłącza Wi-Fi, nagle gubi zasięg. Wystarczy włączyć film z YT na TV i już na PC i lapkach mam po 600 pingu, a po 10minutach Wi-Fi siada. Odsyłałem go 4 razy i za każdym razem dostałem nowy(umowa z t-mobile). Mam już dość walki z nimi.

Pytanie: Jakie Router LTE kupić lub jaki Router i modem kupić?

Edit.

Co sądzicie o huawei b525? 

Edytowane przez chmielx12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chmielx12 napisał:
 

Co sądzicie o huawei b525? 

Ten jest bardzo fajny. Ma wszystko co trzeba jest LTE Cat 6, Gb LAN/WAN, LTE na każde w Polsce dostępne pasmo LTE: 800/900/1800/2100/2600 MHz

1) przekracza twój budżet

2) Nie ma anten zewnętrznych wifi, zależy jak duży dom i z czego. Trzeba postawić na środku domu aby bez dodatkowych AP pokryć cały dom.

3) Trzeba by mieć do niego zewnętrzną antenę MIMO (dwa przewody), chyba, że nastawiasz się na jedną częstotliwość to można na zwykłej antenie. Ja tak mam 3,5km przez las, Plus LTE tylko na 1800MHz.

Edytowane przez barwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...