Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję obudowy do 300zł która zastąpi mi niedawno kupionego Modecom Oberon 2F (biały). O ile obecna obudowa bardzo mi się podoba, to nie mogę się z nią "dogadać" jeśli chodzi o odgłosy wydobywające się z niej podczas pracy komputera. Może nie jest głośniej niż w mojej poprzedniej Cooler Master Elite 331, ale denerwuje mnie tonacja wydobywającego się z niej dźwięku, pomimo wyklejenia całości matami bitumicznymi i wyrzuceniu dysków na gąbki. Obecne chłodzenie obudowy to 2xPure Wings 2 (140mm)@9V z przodu + 2 razy BitFenix (120)@7V góra+tył

 

Jeśli chodzi o wymagania:

  • ATX,
  • Chłodzenie na CPU 160 mm,
  • W obudowie będzie się znajdować komp z sygnaturki, w przyszłym roku celuję w jakiegoś budżetowego Ryzena. 
  • Z przodu możliwość montażu 2x140mm, bo szkoda żeby 2xPure Wings 2 się zmarnowały
  • Zasilacz na dole w tunelu
  • 1 zatoka na napęd, jednak przeżyje i bez tego
  • 2 miejsca na HDD 3,5"
  • Minimum 2 miejsca na HDD 2,5"
  • Okno/szyba mile widziane
  • Biały kolor mile widziany
  • Cable management + filtry na wentylatory
  • Waga 7kg+
  • Max 300zł
  • Najlepiej nowa, bądź mało używana.

Obecnie debatuje nad:

  • NZXT S340 z oknem (biała) - ogólnie trochę mało filtrów, ale to się da ogarnąć
  • Zalman Z9 Neo Plus (biała) - kratki u góry bez filtrów, trochę za dużo plastiku
  • Fractal Design Define C z oknem - nie biała :( poza tym ideał
  • PHANTEKS ECLIPSE P300 - nie biała i dość ciepła

Awaryjnie

  • CoolerMaster MasterBox 5 - tutaj trochę za dużo wersji żeby się w tym połapać
  • Chiefteck GP-01B-OP
  • be quiet! Pure Base 600 window
  • NZXT H440 v2 - używane, ale łądne

Nie chcę SIlentumPC bo się mi nie podobają ;)

 

Any ideas czy po prostu mam sobie wybrać co mi się podoba??

Edytowane przez psz3mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...