Skocz do zawartości
BrandoPG

Blokowanie stron na win7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem:

W firmie ludzie wchodzą sobie na stronki rożne, nie związane z tematyką naszej pracy. Kiedy "góra" się o tym dowiaduje, to odcina dostęp do świata w całym dziale. 

Nie będę chodził i donosił, chciałbym wziąć sprawy w swoje ręce i zablokować na wybranych komputerach owe adresy.

Nie mogę edytować pliku hosts, nie mam uprawnień administratora... nie znam hasła. Z tego samego powodu nie mam też dostępu do panelu sterowania i firewalla.

Prawdopodobnie nie da się też zainstalować żadnego oprogramowania (ale nie próbowałem). Nie jestem też w stanie zdobyć hasła administratora...

Czy znacie jakiś sposób? Win7 sp1 Enterprise.

 

@Edit

Nie mogę też wyciągnąć wtyczki :P To by pomogło bo raczej ludzie 40+ używają tych kompów i by nie ogarnęli tematu... ale połączenie musi być do programó typu SAP itp. których używamy.

 

Edytowane przez BrandoPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz dostęp do routera? ... pewnie nie. Próbowałeś może po prostu powiedzieć adminowi, by odpowiednio poblokował na routerze to i owo na konkretne PC? Czy ewentualnie by podczas blokowania działu, zrobił wyjątek dla Twojego PC?

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu. To korporacja i wszystkim zablokują cały net :p nie będzie żadnych dochodzeń :p z informatykiem też nic nie załatwię bo on wszytko będzie robił przez górę, tu nie ma samowolki żadnej. Nie mówię że ja nie korzystam z internetu na kompie... Mało, ale często coś lepiej na kompie niż na telefonie znaleźć. Ale to co oni robia to masakra ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...