Skocz do zawartości
KING_PROO

Nie wykrywa mi karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem kartę graficzną - Radeon HD Sapphire 7770 Vapor-X 1GB OC z waszego polecenia bo ostatnio doradzałem się u was co zakupić i niby wszystko spoko, karta jest w prawie idealnym stanie ale czar prysł gdy okazało się że wpiąłem ją do płyty głównej, niby na pierwszy rzut oka wydaje się że wszystko jest dobrze , wiatraczki normalnie chodzą i wgl ale nie mam obrazu w monitorze z tej karty , kompletnie nie jest czytana przez mój komputer, nawet w menedżerze urządzeń jej nie ma , instalowałem sterowniki z płyty dostarczonej do karty ale nic to nie dało , ze strony producenta też ściągałem różne pliki ale ciągle taki sam skutek - nie wykrywa dalej tej karty, dodam że aplikacja am wywala mi taki błąd "Error 175 – AMD Installer Cannot Continue Due to Unsupported AMD Graphics Hardware" Wszystkie aktualizacje systemu windows zaaktalizowalem ale tez nic nie pomogło , a mam oryginalna wersje Windows 7 Pro. Moja płyta główna to ASUS P8H61-m lx2/csm , a procesor to Intel Core i3-2120 4x3,3GHz + 4gb ramu , nie wiem czy to ważne jest ale wolę podać te informacje . Naprawdę nie wiem co mogę już zrobić, liczę na waszą pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A podłączyłeś zasilanie do grafiki? U mnie jak nie podłączyłem zasilania do karty to efekt był podobny. Druga możliwość to uszkodzona grafika. Jeszcze możliwość jest taka, że karta graficzna gryzie się z płytą główną. Sam kupiłem rok temu za 250 zł R9 380X, na gwarancji, która u gościa sprawiała problemy, 3 razy była w serwisie, a u mnie działa bez żadnych problemów. 

Edytowane przez biggos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...