Skocz do zawartości
xardas228

BSODy Kernel_data_inpage_error oraz bad_system_config_info

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno w moim PC spaliła się GTX 970. Posiedziałem 2 tygodnie na integrze i kupiłem Gigabyte GTX 1060 3GB MiniITX, i tutaj zaczynają się problemy. Przez cały okres działania na integrze wszystko było w porządku natomiast po zamontowaniu GTX 1060 już po około godzinie grania w Fallout 4 pojawił się pierwszy BSOD a konkretnie: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR msrpc.sys

Na angielskojęzycznym forum znalazłem poradę aby pobawić się sfc /scannow, System Update Readiness Tool i SfcFix. SfcFix naprawił 2 błędy, ale postanowiłem jeszcze zapuścić chkdsk i tutaj w trakcie sprawdzania pojawił się drugi BSOD: BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO

Kolejny BSOD przy sprawdzaniu dysku CrystalDiskMarkiem: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR

Później jeszcze raz przy przeglądaniu neta + zrzuconej na pasek grze Subnautica wyszkoczyl: BSOD i raz wywaliło komunikat "Sterownik 390.77 odzyskał sprawność..."

Skan HD Tune pokazuje samie zielone bloki. SMART Kable sata wymienione przy dyskach po BSODzie w CrystalDiskMarku

Nie mam pojęcia co tutaj podejrzewać o wine, najbardziej martwi mnie że nie chce przejść chkdsk, naprawa z win7 bootable usb nic nie wykrywa. Reszta configu w sygnaturze. Karta przechodzi Unigine Heaven oraz nie wywala nic w FurMarku.

 

Edytowane przez xardas228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...