Skocz do zawartości
Gość shine239

Komputronik vs X-kom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shine239

Witam, 

 

Chcę złożyć komputer z części wybranych przeze mnie z usługą montażu i mam pytanie odnośnie sklepu, wybrać Komputronik czy X-kom? Miał ktoś styczność z montażem komputera obu firm? Któraś firma robi to lepiej czy nie ma to żadnego znaczenia? 

 

Dziękuję z góry za odpowiedź,

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shine239

Proline nie wchodzi w grę, zbyt mały wybór. Komputer odbierałbym w salonie. Skoro montaż jest na podobnym poziomie, to powiedzcie Panowie, który sklep ma lepszy serwis. To będzie decydujący czynnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj również w sferis, jakiś czas temu mnie składali kompa, minimalne koszta doliczyli, praktycznie grosze. A ceny na dyski i grafiki mocno konkurecyjne w stosunku do sklepów z tematu.  Salony też mają w kilku miastach, z darmową dostawą.

Z serwisem do czynienia nie miałem na szczęście, jednak w opiniach nie widzę narzekań

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2018 o 23:26, Opie89 napisał:

Podpytaj również w sferis, jakiś czas temu mnie składali kompa, minimalne koszta doliczyli, praktycznie grosze. A ceny na dyski i grafiki mocno konkurecyjne w stosunku do sklepów z tematu.  Salony też mają w kilku miastach, z darmową dostawą.

Zasadnicze pytanie - jakie wysokie były te minimalne koszta? Na niektórych komponentach różnice cenowe są tak nieduże, że czasami czynnikiem decydującym jest wysokość usługi montażowej. 

Odpowiadając na pytanie autora - nie da się określić, który serwis robi to lepiej, bo najpewniej oba dobrze. Sugeruj się ceną części, zapytaj o koszt złożenia i nie ograniczaj się tylko do tych dwóch sklepów. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 12:01, hamisz napisał:

Zasadnicze pytanie - jakie wysokie były te minimalne koszta? Na niektórych komponentach różnice cenowe są tak nieduże, że czasami czynnikiem decydującym jest wysokość usługi montażowej. 

Nie pamiętam dokładnie, to 2 lata temu było, rozesłałem prośbę o wycenę do kilku sklepów i oferta sferisu okazała się być najkorzystniejsza, ~50 zł taniej od innych przy kompie za ok 2,5k. Przeliczałem to późnej, to usługa montażowa wychodziła gdzieś 15 zł, nie była wyszczególniona na fakturze.

Dużo, niedużo, zawsze parę groszy zostało w kieszeni ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...