Skocz do zawartości
Endruś

Gigabyte Gtx 1050 ti problem z wentylatorem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pewien problem. Otóż od niedawna na mojej karcie gtx 1050 ti od gigabyte wersja G1 gaming zaczynają terkotać wentylatory podczas ich uruchamiania. Wszytko ustawione było na auto czyli do 60 stopni Celsjusza wentylatory się nie kręcą i powyżej tej temperatury załączają się wentylatory.

No i tu właśnie jest całe moje pytanie i problem. Gdy zaczynają się uruchamiać słychać takie mocne terkotanie jakby też i obudowa wpadała w rezonans, kiedy wentylatory się kręcą nie słychać tego dziwnego dźwięku. Co więc może być przyczyną ? Rezonans obudowy ? Czy problem z wiatrakami od karty ? 

EDIT: Gdy położyłem obudowę w poziomie gdzie karta jest pionowo problem znikł więc wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to wina wentylatorów. Wiecie jak na to zaradzić? Żeby przestały terkotać bo przy Wiedźminie i zmianie lokacji z budynku na otwarty świat bądź miejsca ciągle mi tak terkoczą raz na jakiś czas co jest bardzo nieznośne. Trzeba kartę oddać na gwarancję ? Czy to przypadłość taka tych wentylatorów ? Proszę uprzejmie o pomoc.

Edytowane przez Endruś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...