Skocz do zawartości
tiomor

Słuchawki BT, a jakość dźwieku - jak naprawić

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam pewien problem i przypuszczam, że to wina mojego dongla na usb do bluetooth (drogi to nie był, więc pewnie za dobry tez ;)). Otóż... Mam słuchawki, które na telefonie grają bardzo fajnie, ale jeśli połączone je przez wspomnianego dongla to dźwięk staje się płaski jak w gówienkach za 10zł z marketu, czyli dramat.

Pytanie brzmi, co kupić względnie tanio, żeby to naprawić? Totalnie się nie znam na przesyle dźwięku przez bt, więc jestem w kropce ;d

Słuchawki (chociaż to raczej bez znaczenia) to bluedio t4, na pcecie windows 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Miałem ten sam problem z JBL E25BT. Na telefonie idealnie a na donglu z bt 2.0 przycinało i szumiało. Postanowiłem kupić coś z bt 4.0. Wybór padł na Asus USB-BT400, problemy ustały. Zasięg jest nawet ok tylko dużo zależy gdzie adapter będzie podpięty. 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale mam coś o podobnych parametrach, więc nie do końca ufam takiemu donglowi, żeby obsługiwał słuchawki i mikrofon w sensownej jakości ;p

O taki mam:

https://www.morele.net/adapter-gembird-nano-usb-bluetooth-v4-0-class-ii-btd-mini5-896330/

 

Edytowane przez tiomor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...