Skocz do zawartości
Arkados1

Zestaw za 4300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem na etapie upgrade mojego komputera, a właściwie to kompletnej zmiany bo z tego co może mi posłużyć w nowym zestawie to nowy ssd i zasilacz.

Przejdźmy do zastosowania: Fortnite, World of Tanks, CS5, przeglądarka i może okazjonalnie jakies inne gry (raczej nie będzie to wiedźmin czy inne gry które wymagają kart za cene mojego nowego zestawu)

Mam pewne pytanie z racji faktu, że ceny kart graficznych są jakie są, ale wszystko po kolei. Obecnie w moim kompie mam hd 6970 w wersji windforce 3x oc, całkiem sprawna karta jak na tamte czasy.

W załączniku jest to co widzę w swoim komputerze, zestaw który według mnie najlepiej będzie pasował do mnie. Największym mankamentem jest karta, i pytanie które ostatnio mi przechodzi przez głowę, to czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby zapomnieć o 1050ti wsadzić tymczasowo starego 6970 i poczekać do premiery najnowszych układów graficznych które prawdopodobnie pojawią się w kwietniu(może ceny będą  niższe, albo karty będą oferowały lepszą wydajność w kwocie do 1200zł) Chodzi o to czy komputer da rade zapewnić mi płynną rozgrywkę w dwie pierwsze gry. Jeśli byście mieli też jakieś propozycje co do całego zestawu który sobie przygotowałem to chciałbym dodać, iż rynek wtórny nie ma szans. Zależy mi na fvat i gwarancji.

 

1111.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą kartą graficzną w te dwa pierwsze tytuły bez problemu pograsz do momentu aż nie stanieją karty graficzne warto zostać na tym co masz. Te chłodzenie powinno wystarczyć do tego procesora i z tego co się orientuję nie powinno wchodzić na slot pamięci ram. Jeśli chcesz brać i5 8600K to zmień wersje którą masz wybraną bo w tym momencie masz BOX czyli z chłodzeniem w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...