Skocz do zawartości
Gość ppsha

W miarę tani laptop pod TV do Netflixa/Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ppsha

Cześć,

Będę wdzięczny za porady. W swoim pokoju posiadam komputer stacjonarny, z mocnymi parametrami pod wszelkie zastosowania.W drugim pokoju mam TV + głośniki. Nie mam jak tego połączyć (w korytarzu przechodzi ściana nośna to wifi praktycznie zamiera. Nie za bardzo mam też jak przeciągać kabel)

Szukam niedrogiego laptopa który podłączony pod TV pozwoli mi w miarę spokojnie obejrzeć Netflixa czy mecz z Cyfry Online. Od czasu do czasu Youtube czy podobny wynalazek. Nie obchodzi mnie matryca. Jeśli dobrze rozumuje to chyba też niewielkie znaczenie będzie miała karta graficzna? Chciałbym mieć za to dysk SSD, aby w najbliżśzej przyszłośći laptop "nie zamulał".

Ktoś możę coś polecić ewentualnie wytknąć błędy w moim rozumowaniu ?  Z góry dziękuję za rady!

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ppsha

Telewizor 4k 55 cali -  Samsung UE-55MU6470. System dowolny, jego brak zapewne zmotywuje mnie to pomyślenia nad jakąś alternatywą dla WIN10.

Video z sieci wystarcza mi w Full HD. Jeśli laptop będzie w stanie wyświetlić coś więcej to oczywiście będzie na plus.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...