Skocz do zawartości
Myfos

Bezprzewodowy zestaw do grania na łóżku. 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zacząłem ostatnio grać leżąc na łóżku i potrzebuję kupić klawiaturę i myszkę bezprzewodowe. Widziałem kiedyś takie specjalne zestawy klawiatura z miejscem na myszkę tylko nie pamiętam jak to się nazywa i nie wiem czy będzie dla mnie wygodne. Jakie polecacie bezprzewodowe klawiatury i myszki które nadają się do grania w "ciężkich warunkch"? Cena nie jest najważniejsza bo za dobry zestaw mogę dać nawet 1k zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytanie nadal jest aktualne to teraz jest w promocji Logitech G603.
https://www.x-kom.pl/p/382285-myszka-bezprzewodowa-logitech-g603-lightspeed-wireless-gaming-mouse.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_clic

Edytowane przez michalj82
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat corsair wypuścił coś idealnego dla mnie.
https://www.corsair.com/us/en/unplug-and-play

K63 WIRELESS KEYBOARD

K63 WIRELESS LAPBOARD

DARK CORE RGB WIRELESS GAMING MOUSE z bezprzewodowym ładowaniem

MM1000 Qi® WIRELESS CHARGING MOUSE PAD

 

Cena takiego kompletu to jakieś 1500-1600zł więc muszę dozbierać kilka stówek. Myślę, że temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wyżej wymieniony zestaw i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o minusy to klawiatura cicho piszczy podczas ładowania i szkoda, że może świecić tylko na niebiesko. Temat do zamknięcia.

Edit: jak mogę usunąć komentarz? Chciałem dokleić tą wiadomość do poprzedniego komentarza.

Edytowane przez Myfos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...