Skocz do zawartości
ThimGrim

Karta graficzna ~800-900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Radeon R9 270 umarł wczoraj. Co polecacie zamiast niego? Nie bawię się w podkręcanie, więc tego typu wodotryski mi raczej niepotrzebne. Dobrze by było, gdyby karta nie była zbyt głośna. I choć wiem, że w dobie kopaczy o rozsądną cenę trudno, to chciałbym się zmieścić gdzieś w przedziale 800-900 zł (lepiej jak najmniej). Chodzi mi po głowie GTX 1050 Ti, ale nie mam pojęcia, którego producenta wybrać. Jeśli chodzi o gry, to np. Playerunknown's Battlegrounds słabo mi działał na R9 270, może taki GTX 1050 Ti lepiej sobie z nią poradzi?

To, co mam:
Asrock H97M PRO4 Intel H97 LGA1150
Thermaltake Smart SE Modular 530W
Crucial DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz Ballistix Sport CL9
Intel Core i5 4460 LGA1150
Crucial SSD MX100 256GB
Adata SSD SU800 256GB

Edytowane przez ThimGrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowę mam taką

SilentiumPC Brutus M25 Pure Black

Chyba się zmieści, bo reszta PCI stoi wolna

Aktualnie stoi otwarta z jednej strony, więc wietrzenie chyba dobre? ;)

No rozsądnie ta pasywna karta wygląda (choć z drugiej strony, aż tak cicho nie musi być :P), dzięki. Jakoś pominąłem ją w poszukiwaniach, to teraz sobie o niej coś poczytam.

Edytowane przez ThimGrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dart9 napisał:

Też bym ją kupił, gdybym teraz kupował GTX 1050Ti. W połączeniu z założonym na nią wolno-obrotowym wentylatorem 120mm, nadal będzie niesłyszalna, a przy tym zimna.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...