Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DawidElo2

Problem przy aktualizacji BIOSu

Polecane posty

Witam,

posiadam płytę główną MSI Z87 G43 i chcąc zaktualizować BIOS napotkałem pewien problem. Na pustego, sformatowanego pendriva zgrałem najnowszy sterownik jaki jest do tej płyty ze strony producenta MSI. Gdy już jestem w BIOSIE i klikam ikonkę "M-FLASH", a następnie "Update" BIOS i "Select one file to update BIOS and ME" i wybieram nośnik jakim jest pendrive, BIOS nagle się zacina i stoi w miejscu. Nic nie mogę zrobić, żaden komunikat się nie wyświetla, myszka nie reaguje. Jedynie co mogę zrobić to wyłączyć/zresetować komputer. Po wyciągnięciu pendrivea komputer normalnie się włącza i pracuję. Tutaj moje pytanie, co może być tego przyczyną ?

Wszystko robię tak jak na załączonym filmiku. Brak odpowiedzi BIOSU występuję u mnie w 1:05 na filmiku kiedy to wybiorę urządzenie z wgranym nowym BIOSEM. Nie wyświetla mi się nawet "Warning !! Don't remove USB... itd".

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.