Skocz do zawartości
osejszon

Wybór głośników 2.0/2.1 w cenie ~250 zł do pokoju ~17m2, muzyka klubowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze głośników w cenie ~250 zł. (chciałem do 200 zł, ale znając mnie mogę kupić i za 600 :D) 
Pokój ~17m2. Chciałbym, aby zestaw ustawiony był niemal identycznie jak Logitech Z213 ze zdjęcia. Tylko, czy to będzie dobry pomysł?
Mają służyć do muzyki (wyłącznie) klubowej, hardstyle i innych "basołupnych" brzmień. Miałem okazję sprawdzić u kolegi głośniki Trust Vigor 2.1 - grały w miarę dobrze, szukam czegoś podobnego w tej cenie i na razie powinny mi wystarczyć.
Zakup mogę przełożyć do końca miesiąca, choć wolałbym zamówić je wcześniej. Zależy mi na tym, aby łupały troszkę tym basem i grały dość wyraźnie.

Poczytałem troszkę w internecie i wynikało, że Microlab FC-330 powinny sprostać moim oczekiwaniom. Głośniki będą podłączone pod kartę dźwiękową Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.

Jakiego jesteście zdania? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

 

IMG_20180308_111110.jpg

Edytowane przez osejszon
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększam budżet maksymalnie do 300 zł. 
Wolę spróbować innych marek niż Creative czy Logitech, z którymi miałem już dłuższą styczność. Celuję w firmy Modecom/Microlab i spodobały mi się 2 modele: Modecom MC-MHF60U i Microlab FC-330. Bardziej jestem skłonny za Modecomem, bo wydają się ciekawie prezentować. Zależy mi praktycznie tylko na dźwięku, no i tym "pierdzącym" basem. Jeśli będą dla mnie za słabe, to kupię Microlab Solo 7C. 

Czy możesz jeszcze coś innego zaproponować? 2.0 w tej cenie myślę, że bas byłby za płaski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...