Skocz do zawartości
yar68

WYBORY MISS ... OBUDOWY (zaproponuj bude)

Rekomendowane odpowiedzi

Zreszta jaki sens ma to ,zebysmy Ci wybierali obudowe  :? ta buda ma sie podobac Tobie a nie nam ,to Ty bedziesz na nia patrzyl kazdego dnia.Moim zdaniem sam powinnienes zadecydowac

a kto ci kaze wybierac mi obudowe

to ze Ty masz zajebista nie znaczy ze nie moglbys wleic jakiejs innej

misiu ,nie stresuj sie tak....jak chcesz fajna i niedroga bude to bierz tego Feel'a V ktorego wczesnie Ci polecilem.Mialem wczesniej ta bude i ma bardzo dobrej jakosci blache,buda jest ciezka jak cholera i dosc dobrze tlumi halas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to chyba chdzilo o to ze jak chcesz miec fajna bude to ona ma byc fajna dla ciebie a nie innnych a ze to polska to w tym kraju na kazdych 10 mieszkancow przypada jakies 20 opini :/ wiec my to raczej nie zdecydujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta jaki sens ma to ,zebysmy Ci wybierali obudowe  :? ta buda ma sie podobac Tobie a nie nam ,to Ty bedziesz na nia patrzyl kazdego dnia.Moim zdaniem sam powinnienes zadecydowac

a kto ci kaze wybierac mi obudowe

to ze Ty masz zajebista nie znaczy ze nie moglbys wleic jakiejs innej

no wlasnie chodzi o to ze ona jest zajebista dla niego co jest najwazniejsze i kazda inna bedzie pewnie oceniac wedlug swojego cackaz zreszta jak kazdy. Jednak dla ciebie czy mnie ona wcale juz nie musi byc zajebista bo mamy inny gust. Wiec IMHO taki topic nie ma wiekszego sensu. Koniec koncem pojawi sie 1xxxxx "kandydatek" a i tak kazdy bedzie chwalil inna

pozdro

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta jaki sens ma to ,zebysmy Ci wybierali obudowe  :? ta buda ma sie podobac Tobie a nie nam ,to Ty bedziesz na nia patrzyl kazdego dnia.Moim zdaniem sam powinnienes zadecydowac

a kto ci kaze wybierac mi obudowe

to ze Ty masz zajebista nie znaczy ze nie moglbys wleic jakiejs innej

no wlasnie chodzi o to ze ona jest zajebista dla niego co jest najwazniejsze i kazda inna bedzie pewnie oceniac wedlug swojego cackaz zreszta jak kazdy. Jednak dla ciebie czy mnie ona wcale juz nie musi byc zajebista bo mamy inny gust. Wiec IMHO taki topic nie ma wiekszego sensu. Koniec koncem pojawi sie 1xxxxx "kandydatek" a i tak kazdy bedzie chwalil inna

pozdro

Lagier

kurde Lagier, chyba mamy podobny tok rozumowania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to chyba chdzilo o to ze jak chcesz miec fajna bude to ona ma byc fajna dla ciebie a nie innnych a ze to polska to w tym kraju na kazdych 10 mieszkancow przypada jakies 20 opini :/ wiec my to raczej nie zdecydujemy

k...a mac a kto Ci kaze decydowac za mnie - gdzie to wyczytales?

 

Kazdy z nas chodzac po necie czasem natrafi na fajna bude

i tyle - moze dac linka, nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta jaki sens ma to ,zebysmy Ci wybierali obudowe  :? ta buda ma sie podobac Tobie a nie nam ,to Ty bedziesz na nia patrzyl kazdego dnia.Moim zdaniem sam powinnienes zadecydowac

a kto ci kaze wybierac mi obudowe

to ze Ty masz zajebista nie znaczy ze nie moglbys wleic jakiejs innej

no wlasnie chodzi o to ze ona jest zajebista dla niego co jest najwazniejsze i kazda inna bedzie pewnie oceniac wedlug swojego cackaz zreszta jak kazdy. Jednak dla ciebie czy mnie ona wcale juz nie musi byc zajebista bo mamy inny gust. Wiec IMHO taki topic nie ma wiekszego sensu. Koniec koncem pojawi sie 1xxxxx "kandydatek" a i tak kazdy bedzie chwalil inna

pozdro

Lagier

kurde Lagier, chyba mamy podobny tok rozumowania :wink:

8) 8)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to chyba chdzilo o to ze jak chcesz miec fajna bude to ona ma byc fajna dla ciebie a nie innnych a ze to polska to w tym kraju na kazdych 10 mieszkancow przypada jakies 20 opini :/ wiec my to raczej nie zdecydujemy

k...a mac a kto Ci kaze decydowac za mnie - gdzie to wyczytales?

 

Kazdy z nas chodzac po necie czasem natrafi na fajna bude

i tyle - moze dac linka, nic wiecej

no dobra,dobra...tylko nie pogryz klawiatury :wink:

 

to ja zglaszam swoja kandydatke

 

Z POWODU NIEZROZUMIALYCH DLA MNIE TEKSTOW WLASCICIELA TEGO POSTU MOJA KANDYDATKA ZREZYGNOWALA Z UCZESTNICTWA W KONKURSIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ja juz chyba po raz 10-ty

to juz nie musisz sie patrzec po raz 11

no co Ty, nie obrazaj sie,

czemu ja wyciales? moze ktos jej jeszcze nie widzial :)

niepodoba mi sie ton Twoich wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ja juz chyba po raz 10-ty

to juz nie musisz sie patrzec po raz 11

no co Ty, nie obrazaj sie,

czemu ja wyciales? moze ktos jej jeszcze nie widzial :)

niepodoba mi sie ton Twoich wypowiedzi

PAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yar68 - najpierw wyskakujesz z tekstem "widzie ja juz chyba po raz 10-ty" a pozniej masz pretensje ze sie Vip wkur***

 

moim zdaniem ta jego buda byla zajefajnym ozdobnikiem tego postu ,a nie te zwyczajne blaszane puszki ,no i jeszcze codegeny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze sprayem:-)

za slaba rozdzielczosc :)

słaba rozdzielczosc czego bo nie łapie???? :oops:

zartowalem :) sprayem nie uzyskasz wyraznego, szczegolowego obrazu. aerografem maluje sie o wiele dokladniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze sprayem:-)

za slaba rozdzielczosc :)

słaba rozdzielczosc czego bo nie łapie???? :oops:

zartowalem :) sprayem nie uzyskasz wyraznego, szczegolowego obrazu. aerografem maluje sie o wiele dokladniej

u mnie twoim zdaniem jest coś niewyraznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze sprayem:-)

za slaba rozdzielczosc :)

słaba rozdzielczosc czego bo nie łapie???? :oops:

zartowalem :) sprayem nie uzyskasz wyraznego, szczegolowego obrazu. aerografem maluje sie o wiele dokladniej

u mnie twoim zdaniem jest coś niewyraznie?

jak to jest sprayem i do tego Twoje to zwracam humor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...