Skocz do zawartości
Gość

Tablet dla mamy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam tabletu dla mamy w kwocie do 1200zł .Zastosowanie: przeglądanie internetu, rozmowy z wnuczką na skype i inne podstawowe.Dobrze by było gdyby przekątna była w miarę duża.

Moja mama jest zielona jeśli chodzi o elektronikę ale mam zamiar ją trochę podszkolić więc najlepiej na windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twoja mama jest zielona nie kupuj jej Windowsa, androida też nie. 

Najlepiej Ipada 2017 9,7" ceny nowych zaczynają się od 1500zł więc warto dozbierać 3 stówki. Nie przepadam za tą marką ale akurat tablety mają dobre. Albo jeśli budżet jest sztywny to poszukać lekko używanego na olx/allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten windows to dlatego,że mogę być pomocny przy nauce,a z Ipadami nie miałem styczności.Jak możesz podać coś ciekawego na windowsie to mam do Ciebie zaufanie ale i tego Ipada rozwarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą 10-calową opcją może okazać się takie Galaxy Tab A . Procek i 2GB pamięci zapewnią płynność działania, ale to ekran jest w tym urządzeniu największym atutem. Świetna rozdzielczość, dobre odwzorowanie barw i, co ważne, kąty widzenia. Urządzenie jest lekkie i ergonomiczne więc będzie fajnie sprawdzało się do Skype również dzięki dobrej kamerce usytuowanej na froncie. Czas pracy na jednym ładowaniu ponadprzeciętna. Z minusów - dość kiepski aparat tylni i skromna pamięć wewnętrzna, jednak nie koliduje to dedykowanym przeznaczeniem.

Edytowane przez hamisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...