Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak w temacie, szukam czegoś na gtx 1050 4gb + ssd w tych okolicach cenowych. Patrzyłem na hp omen i lenovo legion i chyba trzeba brać to co jest aktualnie w promocji. Widziałem tam gdzieś w postach, że jakieś vouchery były na omena w euro rtv, ale już nie aktywne. Dosyć dobrze cenowo wychodzi:

https://www.x-kom.pl/p/373678-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y520-15-i5-7300hq-8gb-1281000-gtx1050.html

albo RX560 za 2999zł. Czy duży przeskok będzie? Według testów to 24% dla gtxa, ale jak w praktyce?

Może są jakieś promocje teraz w stacjonarnych sklepach bo raty w x-kom nie wyglądają za ciekawie.

update:

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-dell-inspiron-15-5577-i5-7300hq-8gb-ssd256gb-gtx1050-win10h

Znalazłem jeszcze coś takiego, 256gb tylko pytanie jakiej firmy. 4gb gtx, 3350 na ratki 0% :]

Edytowano przez kp43h8

Uzupełnij brakujące informacje bo nawet nie wiadomi kiedy planujesz kupować i czy potrzebujesz systemu operacyjnego w zestawie.

Przepraszam.

Kupić chcę na wczoraj ;)

Windowsa nie potrzeba, styka sam SSD jak będzie 250gb, jak 128 to ujdzie. Kiedyś dokupię dysk.

Edytowano przez kp43h8

Cytat

jakieś vouchery były na omena w euro rtv, ale już nie aktywne

Cały czas jeszcze można takowy załatwić - link, jak dostaniesz zwrot możesz kupić SSD.

No własnie widzę, a w tamtym temacie zmień linka na mojego bo w media markt ten dell 5577 jest za 3350 ;) a tam co dałeś to jest za 3599 :) dobrze jednak napisałeś, że ma słabą matrycę... więc postaram się załatwić voucher na hp.

Edytowano przez kp43h8

Cytat

Wypełnione Formularze Zgłoszeniowe Uczestników przyjmowane są przez Organizatora w czasie trwania Okresu Promocji lub do wyczerpania puli Prezentów, o czym Organizator poinformuje na stronie internetowej, o której mowa w §8 ust. 1 Regulaminu.

Promocja zakończona.

Kolego, a czym się różnią między sobą te omeny: 15-ax212nw oraz 15-ce008nw?

Póki co zamówiłem:

https://www.euro.com.pl/dyski-wewnetrzne-ssd/plextor-256gb-m8pegn-m-2-pcie-.bhtml

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-omen-15-ce008nw-15-6-intel-core-i5-7300hq-8gb-ram-1tb-dysk-gtx1050-grafika-win10.bhtml

Ten Windows mi tylko koszt zawyża ;) mam już kupiony. Póki co to najrozsądniejsze wyjście na dzień dzisiejszy. Na odebranie będę miał 72h więc jak wypłynie inna promocja to dajcie znać.

update:

Akurat otrzymałem voucher ;) więc na koniec dodam, jakbyś miał coś w okolicy 4000zł, ale to już z dyskiem SSD250gb to rozważę zakup bo otrzymam 650zł zwrotu ;), widziałem w tamtym temacie dawałeś hp omen za 4200zł, ale też miał 1tb dysk i w sumie tylko prądożerniejszy procesor oraz grafike TI to po bonie i kupnie ssd wyszedłby również 4000zł to słabo dopłacać 600zł tylko za 1050 ti.

Ogólnie dzięki za pomoc!

P.S. Jeszcze w euro com pl pierwsza rata gratis więc ten hp omen wyniesie mnie około 3250zł już z dyskiem ssd. Do niedawna była jeszcze zniżka 10% na laptopy gamingowe, ale niestety się nie załapałem ;)

Edytowano przez kp43h8

Cytat

Kolego, a czym się różnią między sobą te omeny: 15-ax212nw oraz 15-ce008nw?

No naprawdę, nic samodzielnego sprawdzenia, pierwszy model z początku 2017 r, nowe MID-2017 to już wersja po liftingu i to bardzo mocnym! Zmieniony wygląd, klawiatura i rozszerzona bardzo ilość portów.

Cytat

jakbyś miał coś w okolicy 4000zł, ale to już z dyskiem SSD250gb to rozważę zakup

Olej dokładane dyski SSD !

No właśnie szukałem po parametrach różnic :) nie wpadłem na to, że laptopy mogą mieć lifting. Szkoda 3 stówy do liftingu dokładać ;-)

Dokładane dyski mogę olać bo pewnie to badziew i masz rację. Jutro będzie omen przed liftem i myślę, że będzie ok jak na te pieniądze. 

Pozdro!

Cytat

Szkoda 3 stówy do liftingu dokładać ;-)

Nie nie szkoda, zresztą gdzie ty te stare i to nowe (nie po serwisowe - renew) chcesz kupić?

Czekaj bo się niejasność stała jakaś. Wczoraj widziałem obydwa modele w euro rtv agd:

Ten:

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-omen-15-ax212nw-15-6-intel-core-i5-7300hq-8gb-ram-1tb-dysk-gtx1050-grafika-win10.bhtml#opis

Za 3699zł jak mniemam przed liftingiem bo ma mniej gniazd.

Oraz ten z Twojego linka:

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-omen-15-ce008nw-15-6-intel-core-i5-7300hq-8gb-ram-1tb-dysk-gtx1050-grafika-win10.bhtml

Za 3440zł.

Dzisiaj jest już niedostępny ten przed liftingiem bo jak mniemam ce008nw to jest właśnie po lifcie. Ten ax212nw wygląda standardowo i ma mało gniazd. Żeby była jasność zamówiłem ten ce008nw za 3440zł i to ten z tym agresywnym wyglądem i po lifcie, tak? Bo teraz zaczyna się mieszać. Niby w nazwie cyfry mniejsze, ale na początku litery "ce" dla mnie oznaczają model późniejszy. We wcześniejszym poście źle się wyraziłem, chodziło o to, że nie opłaca się brać tego przed liftem i jeszcze dopłacać 260zł skoro za 3440zł mamy po lifcie. Pozostaje kwestia czy zdjęcia są poprawnie dodane w euro com pl, ale w google też wyskakuje, że ce008nw to ten z tym nowoczesnym designem.

Edytowano przez kp43h8

No to w większości sklepów jest on tańszy od modelu przed liftem ;) stąd można się pomylić. Jutro odbieram ;)

Dzięki za pomoc!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.