Skocz do zawartości
ChrisB

Mysz oraz klawiatura bezprzewodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
poszukuję zestawu myszki i klawiatury bezprzewodowej, aktualnie posiadam
klawiatura: a4tech evo (o relatywnie niskim skoku) - szukam czegoś taniego bo często klawiatura u mnie ulega zalaniu:)
myszka: a4tech x750 evolution - tutaj mogę wydać zdecydowanie więcej, szukam czegoś precyzyjnego, z 2 przyciskami z boku (dolej/wstecz), preferowana wersja z laserem (chyba że aktualnie nie ma to znaczenia, ale ostatnie myszki jakie miałem z czujnikiem optycznym to do załamki mało mnie nie doprowadziły, i ta evo750 jest w każdym wymiarze lepsza i precyzyjniejsza).

Pomysły?
myszka będzie używana 8-12h dziennie, głównie praca, trochę gier, na standardowym blacie "kuchennym"

Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś ile chcesz wydać.

Myszkę polecam Logitech MX Master, nową albo jeśli masz ograniczony budżet to jest tu super tanio http://allegro.pl/myszka-logitech-mx-master-okazja-fv23-i7119976216.html

Mam i jestem bardzo zadowolony (co pokrywa się z wieloma recenzjami)

Edytowane przez Crescendo1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie mam limitu, ale myślę że koło 200 to rozsądne max za myszkę i 100 za klawiaturę.

Korzystasz intensywnie z niej i długo ją posiadasz?, używasz oprogramowania z logitecha? jakieś problemy?
Dzięki za propozycję:)

Obejrzałem dwie recenzje - i wygląda obiecująco:)  - dodałem do listy na miejscu 1
Ktoś ma jakąś inną do dodania?

Edytowane przez ChrisB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna rolka i dwa przyciski. Rolka chodzi ciężej dzięki czemu nie ruszy jej się przypadkowo ale może służyć np do regulacji głośności. Trzeci przycisk jest ukryty pod kciukiem

Główna rolka ma dwa tryby. Jeden skokowy jak w każdej myszce i drugi płynny w którym nic jej nie hamuje.

Długość pracy to ponad miesiąc po naładowaniu do pełna (myszka ma akumulator zamiast baterii). Jest jeszcze model 2S który ponoć działa dwa razy dłużej

Sensor to najlepsze co mają w ofercie, będzie działać na każdej powierzchni na jakiej to możliwe

Do tego może być podłączona po bt do 3 urządzeń jednocześnie i wystarczy jedno kliknięcie przycisku żeby kursor pojawił się na drugim komputerze (działa też z androidem)

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klawiatur chyba mogę ci polecić tą od Lenovo https://www3.lenovo.com/us/en/accessories-and-monitors/keyboards-and-mice/keyboards/KB-MICE-BO-CC-Keyboard-US-English/p/4X30H56841

Nie miałem bezpośrednio styczności z tym modelem ale mam thinkpada z identycznymi klawiszami i jest to zdecydowanie najlepsza klawiatura niskoprofilowa z jakiej korzystałem. Z bezprzewodowych używałem jeszcze u znajomego All-in-one Microsoftu. Skok klawiszy wydawał mi się zbyt płytki i miękki więc o ile w pisaniu się sprawdza tak do grania już średnio (chociaż on na tym grał). Ale funkcjonalnie rewelacja. 

Edytowane przez Crescendo1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do myszki - na 1 miejsce wysunęła się logitech g403 wireless - i najprawdopodobniej ją będę kupował
obejrzałem parę porównań z masters i wszędzie wypadała lepiej w kontekście szybkości reakcji. Nie gram w fpsy ale miałem myszkę z a4tech z rok temu do sprawdzenia - jakiś model bloody za 150pln - i oddałem po 30 minutach. Czas reakcji kursora na ruch ręką był zauważalnie gorszy i zdecydowanie nieakceptowalny w porównaniu do a4tech x7 (której btw mam już 3 sztukę bo nie wytrzymuje dłużej niż 1-1,5 roku). 

Co do klawiatury - nie mogę ją znaleźć nigdzie do zakupu w Polsce:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...