Skocz do zawartości
Sylwek

epox 8khal+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prośbe czy to prawda że płyta epoxa 8khal+ ma zablokowane dzielniki 1/5 i1/6 I trzeba co nieco porobić chyba mechaniczne aby je uzyskać? I jeszcze jedno czy da się zrobić vmoda na tej płycie aby uzyskac większe napięcie? Może lepiej by było jak byście mnie odesłali do jakieś stronki gdzie jest to opisane. Zgóry wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Vmoda to pogadaj z Mechl!nem (czy jakoś tak ;-) )A co do Vmoda to pogadaj z Mechl!nem (czy jakoś tak ;-) )A co do Vmoda to pogadaj z Mechl!nem (czy jakoś tak ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ludzie powiedzcie mi gdzie znajde jakąś stronke pl. gdzie jest jajas recenzja właśnie tej płyty bo co znalazłem to bez tego plusa a nie wim czym sie rózni. I druga sprawa to gdzie mam szukac tego goscia o nazwie Mechl!nem ? Przpraszam za mom ciemnote jak to jest łatwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mylcie 8KHA+ z 8KHAL+

te wszystkie porady ze stronek dotycza 8KHA+ (vmody ,fsb200 itd)

8khal+ powinna chodzic na fsb166 ,ale nie musi

vmod bedzie dzialal jezeli regulator napiecia bedzie taki sam ,jezeli inny to trzeba szukac innych sposobow

8kha+ ma zasilanie 3-fazowe i tranzystory sa gorace po vmodzie ,8khal+ ma zasilanie 2-fazowe i tranzystory moga sie zjarac,trzeba je dobrze chlodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...