Skocz do zawartości
Masai24

Obudowa do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,
Przymierzam sie do składania mojego zestawu w końcu. Do szczęścia brakuje mi nowej przewiewnej i ładnej obudowy. Szukam czegoś z oknem ( tylko nie żadna pleksa, miałem i nigdy więcej).W gre wchodzi tylko szkło hartowane no i dobre filtry przeciwkurzowe. Najlepiej żeby miała już jakieś wentyle na start (2 już mam z poprzedniej obudowy) Szperałem w necie i szperałem ale ciężko o jakieś pożądne recenzje więc jak na teraz daje swoje Typy. Chętnie wysłucham innych propozycji jak i oceny tego co ja zapodałem.
A i chłodzenie CPU to  Scythe Mugen 5
Moje typy:
Corsair Crystal 460X RGB

Phanteks P400 Tempered Glass

Pozdrawiam ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej "przewiewna" będzie Fractal Meshify C i ma dobre filtry. Te budy co podałeś mocno ograniczają zasysanie powietrza a to podnosi temperatury,  w skrajnych przypadkach możliwa jest różnica około 10 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Patronix napisał:

A jak z chłodzeniem w P400 ? bo wloty są znikome a ja bede stawiał na chłodzenie powietrzem. A co do enthoo to bym dopłacił chyba do tej edycji wygląda pięknie https://www.morele.net/obudowa-phanteks-enthoo-pro-m-special-edition-okno-czarny-ph-es515ptg-swt-1511232/?gclid=Cj0KCQjwv73VBRCdARIsAOnG8u0f9Ws5-uY1GZj69f3CoRVJUzrtmVxUkGJwtCvk3uFlGXiFpl3qqdwaAjX1EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że jeśli chodzi o porządne recenzje obudów to polecam kanał/stronę Gamers Nexus, ang wymagany ale stronę można przetłumaczyć. Ten Phanteks co podałeś powinien być ok tylko dołóż jeszcze wentylator z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Jak Enthoo Pro M to tylko w wersji tempered glass, która posiada 2x wentylator 14fi 1xprzód 1xtył w standardzie. Od siebie polecam Corsair Cabride 330R Titanium. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fractal Design  370zł, dobry przepływ powietrza, wentylatory 2x 120mm

Forton 374zł,  szkło z trzech stron-efektowna ale prawdopodobnie będzie widoczny kurz na niej, wentylatory 4x120mm

NZXT elite s340 350zł, różne wersje kolorystyczne, wentylatory 2x 120mm

Edytowane przez Dart9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...