Skocz do zawartości
vanarom

Laptop do pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Stoję przed zakupem laptopa, który ma służyć mi do wymagającej pracy. Zajmuje się fotogrametrią (tworzenie map na podstawie zdjęć lotniczych).

Potrzebuje potężnego laptopa do obsługi programów graficznych oraz wszelkiego rodzaju programów cadowskich.

Na chwilę obecną myślę głównie o Dellu Precision 5520 wyposażonym w procesor Intel Core i7-7820HQ, kartę graficzną NVIDIA Quadro M1200M oraz 16 gb ramu, ale do głowy przyszła mi myśl, aby kupić macbooka pro. Tutaj rodzi się moje pytanie, czy warto kombinować i szukać macbooka pro w podobnej kwocie (10 000 - 11 000zl) czy zostać przy moim wyborze? Oprogramowaniem się nie przejmuje, ponieważ i tak muszę zakupić nowe. Mógłby ktoś mi pomóc w wyborze? 

 

Dziękuje bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie thinkpada miałem, problemy zaczęły się niewinnie- od zasilacza, później gniazdo ładowania, wentylator, dysk, a skonczyło się na tym, że po kolejnej wymianie zasilacza oraz naprawie gniazda poszło przepięcie na płytę. Serwis dla mnie porażka. Owszem, może to nie był jeden z najwyższych modeli thinkpada ale jednak swoje przeżyłem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...