Skocz do zawartości
devtrack

Czy te słuchawki są celowo koloryzowane?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno natknąłem się na test słuchawek:
https://www.youtube.com/watch?v=ZmkqKH798zI

Wydaje mi się, że ostatne z nich, czyli: CA StrikeBack CA-1708 Viper 2.0 nie są aż takie dobre jak widać to na filmie. Proszę obejrzeć fragment w: 10:37. Jakość mikrofonu jest znacznie lepsza niż w pozostałych modelach. Metoda nagrywania się nie zmieniła, bo nadal jest to ten sam telefon. Skąd więc tak dobra jakość dźwięku?

W ogóle ten test to jakaś porażka. W 4:47 dźwięk jest nagrywany z telefonu, a nie z mikrofonu słuchawkowego. Komputronik nawet nie wspomnił o swojej pomyłce, a mogła ona (a pewnie tak jest) spowodować to, że ktoś kupi te słuchawki Creative kierując się właśnie rzekomym mikrofonem.

Dziwnym trafem na kanale komputronik jest wiele testów podzespołów komputerowych i prawie zawsze najlepiej wypada CALIFORNIA ACCESS. Czy to przypadek? Chciałem kupić sobie słuchawki do cs:go. Planowo budżet był ok. 300zł i wszystko wskazywało na to, że kupię HyperX Cloud II. Po co jednak mam wydać 300zł, skoro za mniej niż 100 mam zestaw, który jest teoretycznie lepszy?

Edytowane przez devtrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...