Skocz do zawartości
Storfugl

Smartfon do 850zł nowy lub używany (ekran minimum 5,5")

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem szcześliwym posiadaczem Moto X Style (flagowiec moto, jedyny jego problem to tragiczny screenONtime - 2,5h), niestety po upadku na bieznie został wystrzelony jak rakietka w sylwestra, więc szukam czegoś nowego. Interesują mnie zarówno smartfony nowe jak i używane.

Myślałem nad S6 Edge+, ale nie wiem czy chce dać 850 PLN (albo i 900 bo tyle kosztuje używany) za telefon który nie ma microSD.

Może Xiaomi Mi A1? Note 4? Będą lepsze od tego samsunga? Zależy mi na czasie działania na baterii oraz ekranie o przekatnej minimum 5,5" - tak jak w moim niedoszłym następcy Falcona Heavy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz 4/64GB z polskiej dystrybucji za 749 zł. - https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-gps-bluetooth-lte-wifi-dualsim-64gb-android-60-szary-p519599

-10zł. za zapisanie sie do newslettera i 15zł cashback kupujac przez planetplus.pl, stówa w kieszeni na używki i dziwki.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2018 o 18:28, kelcior napisał:

To dystrybucja europejska. @Storfugl   Ale to prawda, z oficjalnej polskiej nie warto, tak na prawdę nic się nie zyskuje. Tutaj też dają gwarancję 2 lata, obsługa B20 jest, wszystko działa tak samo.

A co do wyboru między Mi A1 a RN4, zależy co wolisz ;) To  bardzo podobne urządzenia, różnią się baterią i systemem. Mi A1 może troszkę szyciej działać, ale za to nakładka MIUI jest ładniejsza niż czysty Android, ma parę dodatkowych funkcji, apek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi A1, czysty android, a nie masa softu niepotrzebnego. Instalujesz co chcesz. No i masz USB-C, a nie odchodzące do lamusa microUSB. W 2018 każdy flagowiec i większość z niższych półek będzie miała USB-C. Koniec z przymierzaniem w te czy wewte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patronix napisał:

Głupoty i jeszcze raz głupoty Sferis to NIE polska dystrybucji pokłamali i dalej kłamią!

W polskiej dystrybucji dużo zyskujesz! Pewna gwara w Polsce + pewne wsparcie

Przecież Opie89 już napisał, że sferis to nie polska dystrybucja. 

Namawiasz do zakupu z polskiej dystrybucji, miast europejskiej - możesz wyjaśnić dlaczego? Co zyska autor tematu dokładając około 150 zł (taka różnica na omawianych modelach) oprócz gry słów "pewna gwara, pewne wsparcie". ? Co zyska namacalnie w zamian za realnie wydane pieniądze?

Odchodząc od offtop'owania - lepszym wyborem w tym budżecie będzie RN4 z uwagi na baterię, skoro to ona jest priorytetem, a nie aparat.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem Leeco Cool1 bo ma dobry aparat i baterie. tez zastanawialem sie nad note4. mam od roku i jest ok. naeet bateria trzyma dalej bardzobdlugo. usc typu c jest bardzo fsjne. zwlasza w aucie. jedtny minus to brak polskiej dystrybucji

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android - system firmy która żyje z reklam.

Jeżeli nie zależy Ci na bezpieczeństwie, to kup, co chcesz. Ja celuję w markę Apple że względu na to, że miałem takiego Samsunga S6 z 2015 roku i co? Już nie ma aktualizacji z 2017 roku nawet. I co mi da ładny, zbyt przekolorowany wyświetlacz, jak w każdej chwili mogę stać się ofiarą? 

Kupiłem iPhone 6S Plus 64GB i jestem zadowolony. Aktualizacje ma po dziś dzień i otrzyma nowy system, czyli przez kolejny rok CO NAJMNIEJ będzie jeszcze bezpieczny i aktualizowany. Ekran 5,5". Niestety do tej kwoty nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chief napisał:

Android - system firmy która żyje z reklam.

 że miałem takiego Samsunga S6 z 2015 roku i co? Już nie ma aktualizacji z 2017 roku nawet.

I co??Przestał działać z powodu braku kolejnych aktualizacji???/ Co za durne myślenie....lol.

Co z tego że twój stary ajfon dostaje kolejne aktualizacje, skoro z każdą będzie coraz wolniej działał, nie wspomnę już o baterii...durnej diody powiadomień nawet nie wstawili do tego "cuda techniki"..

Ale jak widzę twój nick i zamiłowanie do apple, to .....

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej był temat oficjalnej dystrybucji, pytanie było o zysku. Dla mnie dużym zyskiem jest gwarancja, sklepy typu mediamarkt czy proline nie padają jak muchy więc są duże szanse że w ciągu tych 2 lat jeśli coś się będzie dziać pójdę do sklepu i zostawię. W przypadku nieoficjalnych dystrybucji mamy gwarancję producenta na rok czasu, nie wiem być może się mylę ale czy to oznacza że zepsuty telefon odsyłamy do Chin? Bo jeśli tak to ja dla świętego spokoju wolę dać te 100-150zł więcej, wystarczy polować na okazję np niedawno w jednym z dużych sieciówek był za 650zł

 

sidor - to cudo na mediateku, z baterią 3000, ekranem 5,2 i 2gb ramu? bo jak tak to myślę że 500zł bo tyle mniej wiecej trzeba u nas za niego dać to bez rewelacji, w proline masz aktualnie w promocji redmi 5 plus za 659zł a zjada go na śniadanie :)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...