Skocz do zawartości
Gość

Zakup pierwszej w życiu konsoli?

Rekomendowane odpowiedzi

Co lepiej wybrać Xbox One X (chyba ten najnowszy jest?) czy PS4?

Zamierzam grać w Far cry 5.

Jaki telewizor 4k do tego? Coś do 2 tys zł się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz XB1 X, chyba że zależy ci na exclusivach. Ewentualnie, jeśli ci się nie spieszy, poczekaj do końca roku. Jeśli wierzyć plotkom, może ogłoszą PS5 i będziesz mieć szerszy wybór ;) Co do telewizora, to chyba nie to forum.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrezygnujesz z 4K to po co kupować XB1 X. Z resztą nie dla rozdzielczości się gra, najbardziej opłaca kupić się teraz używaną ps4 za 500-600zł

Masz na niej największy wybór dobrych gier, głównie exclusive'ów na xbo to tylko te które są multiplatformowe jak FC5 ewentualnie Forza jest tam dobra. 

Na ps5 nie ma co czekać bo i tak nie warto będzie ją kupować przez pierwsze lata od premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolajn napisał:

aha a tak max 3 tys znajdzie sie cos? w vsumie moze niekoniecznie 4k?

A jaki rozmiar TV Cię interesuje? TV tylko pod konsolę czy pod telewizję też?

Jak dla mnie co mogę tobie poradzić to na wielkości matrycy nie oszczędzaj, według mnie 49 cali to minimum. Lepiej wziąć porządny FHD niż tani 4k. Do filmów i gier wystarczy FHD. Np. taki Samsung UE49K5500

Edytowane przez Opie89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Mówisz i Masz. Konsola z dołączoną grą Forza Motosport 7. Oryginalna gra Far Cry 5 i do tego telewizor 4k. Wybrałem tv w rozmiarze 43'', ponieważ nie wiem jaką preferujesz wielkość. 

Microsoft Xbox One X 1TB + Forza Motosport 7 2099zł 

Far Cry 5 229zł 

TV Thomson 43UC6306 1469zł 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Autor pyta czy TV do kwoty 2k się znajdzie więc poleciłem Thomsona za 1,4k. Thomson to dobra firma jak chodzi o telewizory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Crescendo1 napisał:

Jeśli zrezygnujesz z 4K to po co kupować XB1 X. Z resztą nie dla rozdzielczości się gra, najbardziej opłaca kupić się teraz używaną ps4 za 500-600zł

Masz na niej największy wybór dobrych gier, głównie exclusive'ów na xbo to tylko te które są multiplatformowe jak FC5 ewentualnie Forza jest tam dobra. 

Na ps5 nie ma co czekać bo i tak nie warto będzie ją kupować przez pierwsze lata od premiery

PS5 niby jednak w 2020. Tak wynika z ostatnich przecieków. Co do wyboru konsoli to też bym brał używane PS4. Jak w grę wchodzi 4K to można pomyśleć nad PS4 PRO lub Xbox One X. Jak Cię interesuje jedna gra to tym bardziej bym kupił PS4 zwykłe za 500-600 zl

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27
19 godzin temu, FxJ napisał:

Hehe co ty opowiadasz, ten model :D ? To jakiś żart?

Poważnie. Miałem telewizor tej firmy, bo był tańszy od innych a niewiele różnił się parametrami. Oczywiście jakaś rewelacja to nie jest, ale w kwocie do max 1,5k z podobnymi parametrami 43`` 3840x2160p HDR nie ustępuje konkurencji w  przedziale cenowym strikte do 1,5k i ani złotówki więcej. Jak Autor Chce coś większego do max 2k, to można by rozważyć zakup Philipsa 4k 50``. Konsola  chyba i tak nie wyświetla gier w 120Hz. Philips 50PUS6162 1899zł

Edytowane przez pablo27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba opłacanych klakierów Philipsa jest zastraszająca na internecie, kupili sobie nawet jedno forum  HD :) te telewizory to lipa nie dajcie się nabrać opinie w necie teraz nic nie znaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...