Skocz do zawartości
devils11002

Witam Potrzebuje Lekkiej Porady : )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :), zgromadzonych jestem nowy ; ) potrebuję pomocy odnośnie Grafy (tylko GeForce) posiadam GTXA 960 2GB vramu chce zmienić ją bo poprostu nie domaga w Evil Withinie 2 Lagi mam a mam w Planach Far CRY 5 prawdopodobnie kupić chciałem na PS4 ale chyba lepiej na PC :) Mysle strasznie nad GTXEM 970 ale boję się ze kupie i zara będzie syfem jak 960 powoli nie będzie domagać w grach ale ją ratuje 4gb vram  takze mega a 1060 były dla mnie najlepszy wybór  6gb ale no ciezko mi ją bedzie kupić droga troche jest a 1060 3gb jest dla mnie cienka bo tylko 3gb vramu ;/ no chyba ze ktos ma to moze napisać tu pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

 

Pozdrawiam Kacper     # Zapomniałem dodać Procesor to I5 3330 3,2ghz 3 gen :)

 

Edytowane przez devils11002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość VRAM nie decyduje o wydajności karty , co z tego że karta może mieć 4 czy 6GB ram jak samo GPU to będzie średniak albo nawet lowend , do tego pamięć DDR3/DDR4 na szynie 64-bit ( popularne kombo w przypadku lowendowych grafik ) .

GTX970 nie jest ( na razie ) syfem , podobnie słabszy GTX960 - po prostu 960 nigdy nie była topową , mocną kartą - to był dobry midend , karta pozbawiona niemal 40% jednostek TMU i SP oraz mająca 2x mniej jednostek ROP w stosunku do GTX970 , do tego 2x węższa szynę GPU-MEM .

A że GTX960 , zwłaszcza wersja 2GB zaczyna niedomagać no tu cóż - karta wyszła ~3 lata temu , w brańzy gier komputerowych to kupa czasu i z reguły niedysiejszy top ma wydajność kart z obecnego midendu ( + sztuczne osłabanie w sterowikach przez NV ).

GTX970 będzie lepszy i trochę podniesie ilość fps ( zależy od tytułu - są gry które i 970/980 zarżną )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reyden napisał:

Ilość VRAM nie decyduje o wydajności karty , co z tego że karta może mieć 4 czy 6GB ram jak samo GPU to będzie średniak albo nawet lowend , do tego pamięć DDR3/DDR4 na szynie 64-bit ( popularne kombo w przypadku lowendowych grafik ) .

GTX970 nie jest ( na razie ) syfem , podobnie słabszy GTX960 - po prostu 960 nigdy nie była topową , mocną kartą - to był dobry midend , karta pozbawiona niemal 40% jednostek TMU i SP oraz mająca 2x mniej jednostek ROP w stosunku do GTX970 , do tego 2x węższa szynę GPU-MEM .

A że GTX960 , zwłaszcza wersja 2GB zaczyna niedomagać no tu cóż - karta wyszła ~3 lata temu , w brańzy gier komputerowych to kupa czasu i z reguły niedysiejszy top ma wydajność kart z obecnego midendu ( + sztuczne osłabanie w sterowikach przez NV ).

GTX970 będzie lepszy i trochę podniesie ilość fps ( zależy od tytułu - są gry które i 970/980 zarżną )

spoko rozumiem no wiem gtx 960 to był do high karta ale wogóle ledwo co na evil withinie 2 działa mi się wydaje ze evil within 2 ma za mocne wymagania taki far cry 5 by mi hulał tam w 40 fps na srednich nwm co robic powaznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, goral2099 napisał:

No w pewnym stopniu ilość VRAM wpływa na wydajność, ale tak jak reyden wspomniał najważniejszy jest san chip. GTX1060 3GB będzie dobrym wyborem jeżeli budżet nie pozwala na wersję 6GB.

szczerze wolałbym juz 970 zamiast tego 3gb vramu podnies podniesie wydajnosc ale zara będzie się dusić w nowych grach a ja nie mam zamiaru grać na niskich pózniej nwm moze poczekam i 1060  wezme

Edytowane przez devils11002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...