Skocz do zawartości
Minemaniak1

Kupno drukarki do domu 200-250 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję zakupić drukarkę do użytku domowego.

Konkretny budżet nie jest ustalony, wolałbym jednak nie przekraczać 250zł (ew. z 50 można dołożyć jeśli faktycznie warto).

Co koniecznie potrzebne:

-tania w eksploatacji

-Łączność WiFi

-zeby nie była gigantycznych rozmiarów

-Możliwość użycia jej pod Linuksem

 

Czy atramentowa czy laserowa? Nie wiem, używana będzie raz na 2-3 dni, fajnie by było żeby była kolorowa, żeby zdjęcia podrukować, więc wtedy tylko atrament chyba? Oczywiście dobrze by było mieć jakąś fajną jakość wydruków. Szybkość bez znaczenia, nie będzie jakoś intensywnie używana.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 2 lat mam Brother HL-1210WE (monochromatyczna laserówka). Ma Wi-Fi, drukuje bez zarzutu, zamienniki tonerów są śmiesznie tanie (dwie dyszki!). Sterownik m.in. pod Linuksa jest na stronie producenta, instalacja szybsza i prostsza, niż w Windows. Na ten moment kosztuje ok. 300zł. Z wad - widziałem cichsze drukarki. Moim zdaniem warto.

Edytowane przez direct39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli raz na 2-3 dni to lepiej sprawdzi się atramentowa. Wspomniana marka - Brother, to bardzo dobre rozwiązanie z uwagi na bardzo niską zawodność, 3-letnią gwarancję i, co najważniejsze, bezproblemową współpracę z naprawdę tanimi zamiennikami (ja do swojego DCP-J125 kupuje Actisy za 12 zł per sztuka). 300 zł to trochę mało, jak na Brothera z WiFi, ale tania drukarka, nie zawsze kosztuje mało, kalkulacja ceny, pojemności i wydajności materiałów eksploatacyjnych jasno tego dowodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...