Skocz do zawartości
Gość Kuba

Komputer do prac biurowych do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję komputera do programów biurowych i przeglądania internetu. Zależy mi na tym, żeby działał szybko i w miarę cicho. Byłoby dobrze, gdyby w cenie znalazł się win10. Cena jak w tytule - do 1000zł. Damy radę złożyć coś do tej ceny? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konieczny jest dla mnie oryginalny system. W takim razie co najtańszego dałoby się poskładać do moich potrzeb? (nie chcę kupować gotowca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja minimum jeżeli chodzi o nowe sprzęty z systemem to jakieś 1400PLN (G4560, h110, 4GB DDR4, SSD 120 GB lub 1TB HDD, PSU, obudowa i WIN 10). Da się na tym spokojnie pracować. Wymiana CPU na 4C to +200 PLN, dodatkowe 4GB RAM to +200PLN, większe SSD lub HDD+SSD to +160PLN. Jeżeli potrzeba Ci czytnika kart i nagrywarki DVD to trzeba będzie wydać dodatkowo jakieś 100PLN.

 

Ale tak jak napisał topdog: warto się zainteresować sprzętami używanymi.

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubogo? A czego się w tej kwocie spodziewasz? Do zadań które wymieniłeś jak najbardziej wystarczy.

W poleasingowych - podobne parametry i wydajność. Za 1000 - 1500PLN (w zależności od konfiguracji) dostaniesz np. HP 8570.

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak się da:

Celeron G3930 129 zł, Asrock H110M 129 zł, Goodram 4GB 2133 167,77 zł, SSD Integral 128GB 129 zł, LC-Power 350W bronze 120,58 zł, Akyga Micro Tower 54,73 zł.

Razem 779,08 zł + przesyłka, ceny z morele.

Zostaje jakieś 200 zł na windowsa. Jak się trafi na promocję to jest szansa.

Zaraz ktoś pewnie powie, że słaby dysk czy ram ale "do biura" wg mnie w zupełności wystarczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...