Skocz do zawartości
Takatsuki

Laptop do filmów na miesiąc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje laptopa dosłownie na miesiąc i nie chce kupować czegoś drogiego, bo potem i tak gdzieś go w szafę wrzucę lub komuś oddam. Chodzi głownie o filmy i internet. Ważne aby płynnie działały filmy online, to najważniejsze, będzie podpięty pod TV,  więc HDMi wymagane. Jak będą działać płynnie filmy, i nie będzie ciągłych  ścinek, to  mi wystarczy. Między innymi netflix czy youtube. Obecnie taki model wypatrzyłem, ale nie wiem za bardzo od czego zależy obecnie płynne działanie filmów, wydaje mi się, że obecnie to każdy sprzęt da rade, ale wole się upewnić :) Nie bardzo wiem, bo zawsze jak kupuje sprzęt to konkretny i nigdy nie patrzyłem na budżetowy. A to ma służyć tylko kilka tygodni, potem nie istotne co się z tym stanie.

http://allegro.pl/samsung-chromebook-16ssd-usb3-0-hdmi-hit-i7282772800.html#thumb/8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie wiedziałem o takim boxe, ale podoba mi się jego idea i poszperam trochę na ten temat. Nie musi być FHD, HD w zupełności starczy z tego co wiem TV nie będzie miał FHD, a co dopiero 4k :) Planowałem coś do 400zł, bo i tak potem będzie pewnie leżeć. Na miesiąc wjeżdżam, a bez internetu czy jakiś filmów wieczorem, to się zanudzę, dlatego dobry byłby laptop, ale ten box tez mnie zainteresował, ale problem byłby z netem, ciężko by się poruszało na takim boxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...