Skocz do zawartości
hienvn94

Uszkodzony system

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

lisää: liền kề athena fulland Nguyễn Xiển

Posiadam dość poważny problem z moim telefonem a mianowicie. Poprosiłem znajomego aby odblokował mi telefon który sam sobie zablokowałem bez uprzedniego zapisania mojego aktualnego konta google. W telefonie było coś grzebane (jakiś odin, rootowanie) i w chwili obecnej wyświetla mi się znaczek z podpisem "firmware upgrade encountered an issue". Wyświetla się pod tym niepełen pasek i nie jestem w stanie nic zrobić. Czy w obecnej sytuacji jest jeszcze jakiś ratunek dla mojego telefonu.

lisää: lien ke athena fulland Nguyen Xien

Pozdrawiam serdecznie

lisää: liền kề starlake

Edytowane przez hienvn94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin to program do wgrywania FW do telefonów Samsunga .

Może kumpel wgrał zły rom/fw albo coś nie tak poszło podczas wgrywania , inna opcja to tzw. boot loop - zdarza się czasami przy pierwszym wgraniu FW - mi to się w mojej starej Xperii L zdarzyło , trzeba było rom wgrać ponownie .

Rozwiązanie jest w zasadzie jedno - próbować ponownie wgrać właściwy rom , pilnując przy tym wszystkiego - możesz poprosić o to kumpla albo spytać się w jakimś serwisie telefonów czy to robią i ile to kosztuje .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...