Skocz do zawartości
Rhey

MSI GC30

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wczoraj kopiłem pada MSI GC30. Zdążyłem już go przetestować w kilku tytułach i jeśli chodzi o kontrole to sprawuje się całkiem nieźle, ale niestety w żadnym z tytułów, w które grałem nie działały wibracje. Teraz zastanawiam się czy problem jest to, że mój komputer źle wykrył nowego pada, czy po prostu dostałem egzemplarz z jakimś uszkodzenie mechanicznym. Czy są jakieś opcje systemowe, w których można to sprawdzić.

Ogólnie sytuacja jest dość zabawna przed zakupem pada słyszałem, że charakteryzuje się on mocnymi wibracjami i zastanawiałem się czy nie będzie to przeszkadzało w rozgrywce. Teraz przeszkadza mi tylko to, że mam funkcje która nie działa. ;)

Edit: Z ciekawości podpiłem do kompa starego pada od X360. przestały w nim działać wibracje! 

Edytowane przez Rhey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi to dziwnie ale problem rozwiązał się sam. Pewnego dnia grałem w Hand of Fate I ku mojemu zdziwieniu podczas jednego ze starć pad zaczął wibrować w reakcji na trafienia mojej postaci. Od tego momentu wibracje działają we wszystkich grach. Wcześniej próbowałem dodawać i usuwać sterowniki, podłączać pada do różnych gniazd USB. Bez skutku. Pad po prostu zdecydował się działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...