Skocz do zawartości
Okami

Laptop multimedia itp. do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptopa do MAX 2.000zł Nie więcej.

Będzie on służył do oglądania filmów z reguły online, miło by było w full HD, :P

przeglądania różnej maści stron internetowych,

oraz wielu gier przeglądarkowych, czy to z facebooka czy innej strony z tego typu grami.

Zależy mi na jakości jak i wydajności, podczas tych wszystkich czynności.

Pozdrawiam i czekam na propozycje :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, FxJ napisał:

Podstawowe informacje przekaż. Ma być nowy koniecznie? Co z systemem operacyjnym? Zależy ci na matrycy IPS i slocie M.2? Jakieś gry 3D nie przeglądarkowe?

Nowy, System operacyjny mógłby być, Nie będzie upgradowany. Więc albo dwa dyski jeden ssd na system a drugi pseudo magazy. Albo tylko HDD w tym przypadku nie mam jakoś wymagań, co do matrycy to IPS jak najbardziej byłoby fajnie, szczególnie do filmów. (A będzie tego trochę). Co do gier tylko przeglądarkowe, to co fb oferuje. Czy to poker czy trochę bardziej wymagająca, nie ma znaczenia tylko przeglądarkowe gry.

Nie mam jakiś szczególnych wymagań, ale jak wspomniałeś to właśnie to co pisałem wyżej Nowy z systemem oraz matrycą IPS do oglądania filmów oraz grania tylko i wyłącznie w gry przeglądarkowe jakieś typu, nie wiem, poker, dead maze czy tam coś innego z FB.

Edytowane przez Okami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, FxJ napisał:

Jak chce IPS to musi coś dołożyć a i tak te matryce będą  o najwyżej "średnie".

Lenovo Ideapad 320s-15 i3-7100U/8GB/1000/Win10 (80X5006SPB) - 2259zł, taniej oczywiście z 4GB RAM ale że nie ma opcji rozbudowy to kupno z mniejsza ilością niż 8GB to strata kasy dysk SSD M.2 też do dokupienia.

Acer Aspire 5 i3-7100U/4GB/500GB/940MX_2GB/Win10 (NX.GP5EP.012) - 2101,61 zł
Ale przynajmniej ma poza pamięcią wlutowaną drugi slot czyli może rozbudować o 4/8 GB w jednej kości.

Uhm, A coś może z allegro? W końcu ma działać pare lat... A takie "nówki" nie są jakoś opłacalne widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, barwniak napisał:

Na wstępie to może określ jaka wielkość ekranu.

Około  15 cali. Większy nie potrzebny. Cóż 14 cala też nie będzie tragiczna.

Edytowane przez Okami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...