Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam dysku ssd 120 lub 128 gb pod system i najczęściej używane programy. Mam do wydania około 150 zł. Polecacie jakieś konkretne? Wolałbym zmieścić się w budżecie, mogę dopłacić do 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie opyla sie kompletnie kupować takiej pojemności, chyba, że okazyjną używkę, jak już musisz kupować to poszukaj jakiegoś używanego intelka 80-120GB ze starszych serii, w stówie powinieneś sie zmieścić, w porównaniu do HDD i tak będzie spora różnica

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłbym chociaż do:

BIWIN 240GB 2,5'' SATA A3 Series MLC

Co prawda firma nieznana, ale to najtańszy dysk o takiej pojemności i kościach MLC  (przynajmniej według sklepu).

Gdybyś jednak chciał pozostać przy tej kwocie max. 170zł., to taki: BIWIN 120GB 2,5'' SATA A3 Series MLC 119zł wygląda całkiem nieźle.

Więcej informacji o tych dyskach tu: http://www.coolpc.com.tw/phpBB2/viewtopic.php?p=641923
 

Edytowane przez rolercoster
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TSRules napisał:

szczerze to nie opyla sie kompletnie kupować takiej pojemności, chyba, że okazyjną używkę,

Moim zdaniem się opłaca. Sam długo używałem Samsunga 830 64 GB i zawsze miałem jeszcze pół dysku wolnego ( a to wszystko na Windows 8 do 10). Przyspieszenie było niesamowite. Zresztą do dziś go używam jako jedyny dysk w laptopie do netu itp. zastosowań na Windows 8.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Misio38 napisał:

Moim zdaniem się opłaca.

Być może dla tych co mieli jedynkę z matmy to tak, jak dla mnie kupowanie za prawie dwie stówy 128gb jest nieekonomiczne, gdy za podobną kwotę mamy używkę 256gb z gwarą sklepową na allegro, gdzie jest wysyp tych pojemności i to z MLC

ale oczywiście kto bogatemu zabroni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze zapytam się czy przy kupnie ssd muszę dokupić sanki?

23 godziny temu, TSRules napisał:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...