Skocz do zawartości
Gość Zakarin

Brak sygnału oraz oznak działania od GPU GTX 1060 6GB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakarin

GPU ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING

MOBO MSI X370 GAMING PLUS

CPU AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz

RAM KINGSTON HYPERX FURY DDR4 DIMM 8GB 2400MHz HX424C15FB2/8

PSU OCZ ModXStream Pro 600W 

Witam, mam pewien problem z nowo kupioną kartą graficzną GTX 1060.

Mianowicie, parę dni temu zdechła mi grafika, szybkie podłączenie jakiegoś starocia znalezionego w piwnicy umożliwiło szybką i prostą diagnozę. Teraz kupiłem 1060, komputer poodkurzałem i podłączyłem grafikę, ale po uruchomieniu tylko na parę sekund włączają się watraczki i po chwili gasną. Do monitorów sygnał nie dociera żaden, ani z grafiki zintegrowanej ani z GPU. 

Próbowałem zaktualizowac BIOS, ale niezbyt mi to idzie bez jakiegokolwiek obrazu.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam, Zakarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizować bios pod nowe GPU bo nie odpala?Nigdy nie musiałem tego robić a kilka tych GPU już miałem.Jesteś pewien że twoja diagnoza co do powodów zejścia poprzedniego GPU była właściwa?Co to za karta z piwnicy wygrzebana?A to że wiatraki na GPU 1060tki się nie kręcą.Funkcję fan stop karta posiada?Nie posiada?Karta jest ledwo ciepła to wiatraki stoją więc?Może jednak to problem pg albo zasilacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...