Jump to content
silion

Obudowa do 200 zł

Recommended Posts

Witam szukam obudowy do 200zł...  Zastanawiam się pomiędzy SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (190zł) a  Regnum RG4 (150zł)

Gladius M35 jest z 2015 roku, a Regnum RG4 jest nowszy, nie wiem czy to może mieć znaczenie jeśli chodzi o nowe standardy czy funkcjonalność na korzyść tego nowszego?

Mam SPC Gladius TG.Nie jest zła.Tu i ówdzie traszkę się ugina za mocno jak na mój gust.Wentylatory są przeciętne raczej.Ale jak ktoś ma swoje wentylki to jest na to rada.Tak naprawdę jedyne do czego się przyczepię to o ilość miejsca za drugim,pełnym panelem i samej piwnicy w tej obudowie.Wcale nie jest tak różowo jak to piszą.Reg obrotów wentylatorów przydaje się ale taż stanowi niemały problem z aranżacją kabli z tyłu.I po tym względem się zawiodłem lekko.SPC M35 TG(a to to samo którą ty podałeś po za ledami i szkłem) jak dla mnie mocna 4 pkt w skali 5 punktowej.

Jeśli bliżej twojego budżetu jest RG4 to wybierz ją ale moim zdaniem ta obudowa stoi jednak niżej od M35.

• Upvote 1

Sorry za gapiostwo.Trudno mi powiedzieć jak jest z ergonomią układania kabli w RG 4 na 100 % ale podejrzewam że choć będzie lepiej to niewiele.Problemem będzie dalej piwnica i ułożenie koszyka na dyski hdd mocowany na stałe i hub od reg wentylatorów.Ja w tym właśnie miałem problem największy.Dużo zależy od zasilacza jakiego używasz.Jeszcze raz sorry za późną odp. 

Edited by Kronan