Skocz do zawartości
silion

Obudowa do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam obudowy do 200zł...  Zastanawiam się pomiędzy SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (190zł) a  Regnum RG4 (150zł)

Gladius M35 jest z 2015 roku, a Regnum RG4 jest nowszy, nie wiem czy to może mieć znaczenie jeśli chodzi o nowe standardy czy funkcjonalność na korzyść tego nowszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SPC Gladius TG.Nie jest zła.Tu i ówdzie traszkę się ugina za mocno jak na mój gust.Wentylatory są przeciętne raczej.Ale jak ktoś ma swoje wentylki to jest na to rada.Tak naprawdę jedyne do czego się przyczepię to o ilość miejsca za drugim,pełnym panelem i samej piwnicy w tej obudowie.Wcale nie jest tak różowo jak to piszą.Reg obrotów wentylatorów przydaje się ale taż stanowi niemały problem z aranżacją kabli z tyłu.I po tym względem się zawiodłem lekko.SPC M35 TG(a to to samo którą ty podałeś po za ledami i szkłem) jak dla mnie mocna 4 pkt w skali 5 punktowej.

Jeśli bliżej twojego budżetu jest RG4 to wybierz ją ale moim zdaniem ta obudowa stoi jednak niżej od M35.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za gapiostwo.Trudno mi powiedzieć jak jest z ergonomią układania kabli w RG 4 na 100 % ale podejrzewam że choć będzie lepiej to niewiele.Problemem będzie dalej piwnica i ułożenie koszyka na dyski hdd mocowany na stałe i hub od reg wentylatorów.Ja w tym właśnie miałem problem największy.Dużo zależy od zasilacza jakiego używasz.Jeszcze raz sorry za późną odp. 

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...