Skocz do zawartości
rahowsky

Komputer z monitorem do 3,5k

Polecane posty

Cześć, witam

Moi drodzy mam taki problem, potrzebuję złożyć jakiś dobry komputer do kwoty ok. 3500zł łącznie z monitorem dla chrześniaka. Piszę do Was z tego względu że nie znam się za bardzo na tym, wiem że są artykuły z gotowymi zestawami do danych kwot na dany miesiąc itp ale np nie wiem jak do tego dobra obudowę. Dodatkowy problem sie pojawia że są pewne "wymagania" dotyczące całości, otóż"

- obudowa musi być jak najwęższa, max 20cm szerokości,
- monitor nie większy niż 22" i tak by poszło na nim odpalić gry/filmy w 4k
- ważne by był dysk SSD 120-250(?), dysk HDD nie jest potrzebny jakiś duży 500gb to aż swiat
- komputer może być bez oprogramowania

Jeśli mógłbym Was prosić o pomoc w złożeniu takiego zestawu to byłbym Wam bardzo wdzięczny. Już raz kupowałem laptopa i z wyborem pomogliście mi Wy więc i tym razem na Was liczę! :) Oczywiście kwota 3500zł nie jest sztywna, te +/- 200zł bez problemu różnicy nie robi.

Pozdrawiam!

PS. Jeśli temat stworzyłem w nieodpowiednim dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.